ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 55 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Profuse en ISProjects starten strategische samenwerking in elektronische factuurverwerking

Veenendaal, september 2005 – SSA Baan-specialist Profuse uit Veenendaal en softwareleverancier ISProjects uit ’s-Hertogenbosch hebben een strategische samenwerkingsovereenkomst getekend. ISProjects wordt op basis van deze overeenkomst Preferred Partner van Profuse op het gebied van oplossingen voor elektronische factuurverwerking. Zij ontwikkelden met het oog hierop de oplossing ISP Invoice voor SSA BaanIV. Dankzij deze gezamenlijke aanpak sluit deze naadloos aan bij de ERP-software van SSA Global.

Het elektronisch verwerken van facturen biedt klanten verschillende voordelen:

  • Tijdwinst door snellere verwerking.
  • Kleinere foutkansen door digitale beschikbaarheid van facturen.
  • Mogelijkheid om facturen automatisch te matchen.
  • In veelvoud kopiëren van facturen kan achterwege blijven en ze kunnen bovendien niet meer kwijtraken tijdens het goedkeuringsproces.
  • Door transparantie van het proces is er op elk moment inzicht in de status van een factuur.
  • De totale doorlooptijd van het proces is sterk te verkorten.
  • Per processtap is het mogelijk te werken met normtijden met een automatische signalering bij overschrijding.
  • Er komt een digitaal factuurarchief beschikbaar waarin managers en medewerkers eenvoudig facturen kunnen opzoeken. 

Door dit alles laten de totale kosten voor het factuurverwerkingsproces zich terugdringen tot wel 70 procent. De doelstelling van Profuse is om zijn klanten een totaaloplossing te bieden. Op bepaalde gebieden wordt daarom samengewerkt met externe partners. De samenwerkingsovereenkomst met ISProjects behelst het gezamenlijk volledig integreren van de oplossing van ISProjects met SSA BaanIV en op termijn met SSA BaanV, alsmede SSA ERP LN. Daarnaast voorziet de overeenkomst in en het gezamenlijk aanbieden van de oplossing aan de klanten van Profuse. 

Financieel Directeur Arie van der Steen van machinebouwer Systemate Numafa uit Numansdorp zegt dat hij al langer op zoek was naar een goede oplossing voor het digitaliseren van de inkoopfacturen. “Wij krijgen jaarlijks tussen de 14.000 en 15.000 inkoopfacturen. Ik wil graag dat deze van scanner naar shredder gaan. Oplossingen hiervoor zijn echter vaak kostbaar en niet geschikt voor de omvang van onze organisatie. Maar door de strategische samenwerking tussen Profuse en ISProjects kwam een oplossing beschikbaar die voldeed aan onze eisen en wensen.”

Over Profuse
Met meer dan 700 klanten en bijna 15 jaar ervaring is Profuse de grootste en meest ervaren SSA Global partner in de Benelux. Voor meer informatie: www.profuse.nl.

Over ISProjects
ISProjects is een zelfstandig Nederlands softwarebedrijf met een leidende positie in de Nederlandse markt op het gebied van oplossingen voor ‘Elektronische Factuurverwerking’. Voor meer informatie: www.isprojects.nl.

Voor aanvullende informatie over de inhoud van dit persbericht:

Driek Geurtsen, Marketing Manager Profuse B.V.
+31 (0) 318-585555 of +31 (0)6-54226267
Email: dgeurtsen@profuse.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 55 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Profuse b.v. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu