www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 120 dagen geleden)
Bedrijf:

Frontline Business School start met nieuwe klassen

Persoonlijke coaching zorgt voor directe koppeling met de praktijk

UTRECHT/SCHIPHOL-RIJK, 14 september 2005 - De Frontline Business School, een Nederlands initiatief onder de vlag van het wereldwijde Frontline Partnership van HP en Microsoft, gaat starten met een tweede, een derde en een vierde klas. De eerste klas, die in mei van start is gegaan, is reeds in de eerste maanden zeer succesvol gebleken en heeft geleid tot een enorme belangstelling en respons vanuit het partnerkanaal van beide initiatiefnemers. Inmiddels hebben zich al meer dan 50 studenten ingeschreven voor de nieuwe serie klassen. De Frontline Business School leidt account managers van ICT-verkooporganisaties op tot adviseur op het gebied van businessvraagstukken, zodat zij kunnen optreden als strategisch gesprekspartner op alle niveaus.

Het succes van de Frontline Business School is mede te danken aan de persoonlijke coaching die bij de opleiding centraal staat. Hierdoor ontstaat een directe koppeling met de dagelijkse praktijk, zodat het geleerde meteen toepasbaar is. "Uit feedback die wij van onze partners ontvangen, blijkt dat de Frontline Business School vanwege de zeer persoonlijke benadering al in het eerste trimester praktische meerwaarde oplevert voor de deelnemende account managers", zegt Richard Troost, Business Development Manager van HP Nederland.

Eddy Veldhuizen, Partner Development Manager van Microsoft Nederland: "De variëteit aan partners die hun account managers inschrijven voor de Frontline Business School is enorm. Hieruit blijkt dat veel partners zich in de doelstellingen en het opleidingsprogramma kunnen vinden."

Bob Vos, directeur van Switch Automatisering, landelijk opererend ICT-partner voor de zakelijke markt, het onderwijs en de zorg: "ICT staat steeds vaker op de agenda van de directie en dat betekent dat zij ook bij het verkoopproces zijn betrokken. Als leverancier moeten we duidelijk maken hoe ICT vóór de organisatie werkt en wat het rendement is van ICT." 

Enkele medewerkers van Switch Automatisering nemen deel aan de eerste klas van de Frontline Business School, naar grote tevredenheid van Vos: "De Frontline Business School heeft hen de ogen geopend. Wat opvalt is, dat zij nu al professioneler en analytischer omgaan met het verkoopproces. Ook zijn zij er persoonlijk sterker uitgekomen en dat geeft aan hoe belangrijk de persoonlijke coaching is."

De Frontline Business School is medio 2005 door HP en Microsoft opgezet in antwoord op veranderingen in de IT-markt en vraag van partners. De opleiding duurt negen maanden en vindt plaats op het Landgoed Eikenrode in Loosdrecht. De eerste klas is reeds eind mei jl. van start gegaan. De volgende klassen beginnen in september. Meer informatie over de Frontline Business School is te vinden op www.flbs.nl.

Over het Frontline Partnership
In januari 2005 heeft de samenwerking tussen HP en Microsoft in Nederland een extra impuls gekregen in de vorm van een nieuwe opzet van het Frontline Partnership, een initiatief dat gericht is op het stimuleren van de verkoop van oplossingen op basis van HP-hardware en Microsoft-software, gericht op kleine en middelgrote bedrijven. Hiertoe ontwikkelen beide bedrijven volledig geïntegreerde oplossingen, die worden aangeboden in samenwerking met gecertificeerde partners uit beide partnerprogramma's. Speerpunten voor 2005 zijn mobiele oplossingen, Microsoft Business Solutions, serverinfrastructuur en het PC-aankoopmoment. Een belangrijk doel van het partnership is tevens om de kwaliteit van het gezamenlijke verkoopkanaal verder te vergroten.

Over HP
HP is wereldwijd leverancier van technologische oplossingen voor consumenten, bedrijven en instellingen. Het HP aanbod omvat producten en diensten voor een totale IT infrastructuur, zakelijke en thuiscomputing en imaging en printing oplossingen. Over de laatste 4 kwartalen eindigend op 31 juli 2005, behaalde HP wereldwijd een omzet van $85,2 miljard. Meer informatie over HP (NYSE, Nasdaq: NPQ) is te vinden op www.hp.nl.

Microsoft
Microsoft (NASDAQ: MSFT) is opgericht in 1975 en is een bekend innovator op het gebied van software, diensten en technologie voor zowel zakelijk als persoonlijk computergebruik. Het bedrijf levert een brede reeks aan oplossingen en diensten die mensen en organisaties overal ter wereld in staat stelt hun ambities te verwezenlijken. Meer informatie over Microsoft is te vinden op www.microsoft.nl.

Voor meer informatie:

Voor journalisten:
HP, Jos Baltes, 030 - 222 33 44, jos.baltes@hp.com Microsoft Persdesk, 023 - 569 82 22, mspers@monogram.nl

Gebruikers die technische ondersteuning zoeken, kunnen contact opnemen met de helpdesk van Microsoft Nederland: 020 - 500 10 05

Dit persbericht en andere persinformatie van Microsoft kunt u ook vinden op de website van Microsoft Nederland, op pagina www.microsoft.nl/pers/.

Microsoft en Windows zijn hetzij gedeponeerde handelsmerken hetzij handelsmerken van Microsoft Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Alle andere merk- en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectieve houders.


Verstreken tijd: 21 jaar en 120 dagen
Microsoft contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu