ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 91 dagen geleden)
Bedrijf:

Hippo organiseert Apache Cocoon GetTogether in Amsterdam

Amsterdam, 9 september 2005 - Hippo, Nederlands softwarebedrijf en leverancier van open source content management-software, organiseert van woensdag 5 tot en met vrijdag 7 oktober de jaarlijks terugkerende Apache Cocoon GetTogether in Amsterdam. Het internationale event richt zich op alle huidige en toekomstige gebruikers en ontwikkelaars uit de wereldwijde Apache Cocoon developers community.

Op 5 en 6 oktober vindt de traditionele Hackathon plaats in Felix Meritis, Europees Centrum voor Kunst en Wetenschappen. Tijdens dit event komen ontwikkelaars ('committers') samen om te werken aan de architectuur van Apache Cocoon en plannen te maken voor het komende jaar. Dit is één van de weinige momenten waar zij elkaar face-to-face ontmoeten en in gezamenlijke sessies werken aan het project.

Op vrijdag 7 oktober worden tijdens de GetTogether in science center Nemo verschillende presentaties gehouden voor Cocoon gebruikers. Tevens is er een beurs waar bedrijven zich kunnen presenteren die Apache Cocoon-gebaseerde producten en -diensten ontwikkelen. Daarnaast biedt het event bezoekers de gelegenheid medegebruikers te ontmoeten en ervaringen te delen in een informele sfeer.

Aanmelden kan via internet: www.cocoongt.org. De kosten voor de GetTogether zijn 85 euro en voor de Hackaton 25 euro per dag.

Congres: Apache Cocoon GetTogether
Datum: 5-7 oktober 2005
Plaats: Amsterdam, 5 en 6 oktober in Felix Meritis (Hackaton) en 7 oktober in Nemo (GetTogether)

-------------------------

Over Hippo
Hippo ontwikkelt en levert sinds 1999 softwareoplossingen om informatie optimaal te beheren, kennis te (her)gebruiken en content uit verschillende processen te verzamelen en te distribueren via verschillende kanalen zoals internet, print, intranet en e-mail. Hippo biedt zijn CMS-oplossing aan onder open source support-contract. Hiermee profiteren klanten van de flexibiliteit en transparantie van open source-software in combinatie met professionele service.

Hippo participeert sinds jaren in internationale communities voor ontwikkelaars, waaronder de Apache Software Foundation. Door hun structurele bijdrage beïnvloedt Hippo open source-ontwikkelingen en garandeert op die manier ondersteuning en continuïteit van de software.

Voor vormgeving en locale ondersteuning bij Europese implementaties werkt Hippo nauw samen met verschillende nationale en internationale partners, zoals Clockwork en Otego. De oplossingen van Hippo worden zowel gebruikt door diverse overheidsinstanties als in het bedrijfsleven, onder meer door het ministerie van Algemene Zaken, Kenniscentrum Grote Steden, het Innovatieplatform, VendexKBB en TUI Nederland. Voor meer informatie: www.hippo.nl.

Voor meer informatie:
Hippo
Arjé Cahn
Tel: 020 522 44 66
E-mail: a.cahn(at)hippo.nl

Whizpr
Leonie Bosman
Tel: 0317 410 483
E-mail: hippo(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 91 dagen
Hippo B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu