www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 115 dagen geleden)

Gratis workshop I-Nexus voor bedrijfsleven Utrecht

Omzet groothandel kan groter

  Utrecht,  22 augustus 2005 -  Onder het motto “Haal meer omzet uit uw bestaande klanten” houdt de innovatieversneller I-Nexus op dinsdag 31 augustus in Media Plaza een bijeenkomst voor ondernemers uit de groothandelssector. De succesvolle Utrechtse handelsonderneming Neopost zal uitleggen hoe zij via een innovatief klantbeheerssysteem beter konden inspelen op de wensen van hun klant en zo hun omzet explosief konden laten stijgen.

  “Iedere ondernemer wil meer klanten en meer omzet”, zegt I-Nexus initiatiefnemer Seth van der Meer, in het dagelijks leven directeur van het Ankeveense Sandfire. “Maar het is niet altijd eenvoudig om dat te realiseren. In de huidige tijd van moderne communicatiemiddelen lijkt het moeilijker dan ooit om klanten voor de lange termijn te behouden en te bedienen.” Het I-Nexus project is opgezet om het Utrechtse bedrijfsleven een handje te helpen, er voor te zorgen dat het weer gaat innoveren en daardoor sterker wordt, beter kan concurreren en weer kan groeien.

  I-Nexus is een initiatief van Media Plaza en Sandfire. Het is tot stand gekomen met financiële steun van de Europese Unie en Innovatieve Acties Utrecht. I-Nexus is één van de projecten van de Task Force Innovatie Regio Utrecht (TFI). TFI-projecten zijn bedoeld om innovatie in de provincie Utrecht op een hoger plan te brengen. Het Utrechtse bedrijfsleven wordt door projecten als I-Nexus slagvaardiger. In dit kader houdt I-Nexus de komende maanden kosteloos workshops voor het Utrechtse bedrijfsleven. “Met de workshop op 31 augustus richten wij ons op de groothandelsector. Die is flink ontwikkeld in Utrecht, maar dreigt achterop te raken als het niet blijft innoveren en zaken als ICT slim inzet”, zegt van der Meer.

  Hij vervolgt: “Met Neopost hebben we een echte pionier bereid gevonden om zijn ervaringen met het bedrijfsleven te delen. Dankzij het slim verzamelen en beheren van informatie over zijn klanten, kon deze ondernemer nauwkeurig bepalen wat hun behoeften waren. Hij stemde zijn dienstverlening daarop af. Hierdoor zag hij zijn bedrijf groeien van kleine leverancier van onderdelen naar een internationale groothandel en distributeur.”

  Daarnaast zullen de gerenommeerde Utrechtse leveranciers Business Base en I-Nexus sponsor CSS-Solutions laten zien hoe het bedrijfsleven zelf met klantenbeheerssystemen hun eigen bedrijfsvoering kunnen verbeteren. Samen met Business Base en CSS bieden het bedrijf Stone IT en Syntens tijdens de workshop bovendien gratis kennisvouchers waarmee deelnemers gratis consultancy krijgen om snel en doeltreffend in de eigen praktijk aan de slag te gaan.

  De I-Nexus workshop “Haal meer omzet uit uw bestaande klanten” wordt gehouden op 31 augustus, 1800 –2200 uur in het Media Plaza, Jaarbeurs Utrecht,  Croeselaan 6, Hal 6, 3521 CA Utrecht. Ondernemers kunnen zich opgeven via www.i-nexus.nl of per e-mail aanmelding@i-nexus.nl

  Contact:
  Steijger.communications BV
  Tel:  036 523 5330
  Fax: 036 523 5331
  GSM: 06 555 92365
  Mail: kitty.dammers@steijger.com


Verstreken tijd: 20 jaar en 115 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Fujitsu Nederland
Logo LANCOM Systems
Logo ManpowerGroup
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo Whizpr
Logo HCC
Logo Palo Alto Networks
Logo Kraken
Logo Schneider Electric
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102623 persberichten
6957 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16626 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu