www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 104 dagen geleden)
Bedrijf:

SecureComm stelt Martin Meerman aan als marketing manager

Alblasserdam, maandag 8 augustus 2005 – SecureComm B.V. te Alblasserdam, distributeur van messaging, mobility en security oplossingen maakt bekend dat zij Martin Meerman als marketing manager heeft aangesteld.

“SecureComm is de laatste jaren snel gegroeid en begeeft zich in het snel ontwikkelend en innoverend marktsegment van security en communicatie”, zegt Raymond Kreefft, directeur van SecureComm. “Het portfolio van SecureComm bestaat inmiddels uit een groot aantal vooraanstaande leveranciers, en we onderhandelen nog met fabrikanten die oplossingen bieden voor nieuwe verticale marktsegmenten. Met name innovatieve oplossingen waardoor bedrijven kunnen voldoen aan nieuwe wetgevingen en richtlijnen, zoals NEN7510 en HIPAA voor zorginstellingen en Sarbanes-Oxley (SOX) en Basel-II voor beursgenoteerde organisaties. Met de aanstelling van Martin Meerman zijn wij in staat deze oplossingen op professionele wijze te introduceren in de Benelux naar zowel onze bestaande business partners als naar nieuwe markten en partners.”

Martin Meerman heeft uitgebreide marketing ervaring in de ICT-sector opgedaan bij bekende fabrikanten, zoals Compaq, Lucent en Avaya, als ook bij grote distributeurs als Azlan en Tech Data. “Er vindt momenteel een duidelijke schifting plaats binnen de IT distributiewereld”, zegt Meerman. “Grote internationale distributeurs hebben moeite om de grote volumes tegen minimale marges te combineren met eigen toegevoegde waarde en diepgaande kennis van markten en ontwikkelingen. Leveranciers van nieuwe innovatieve oplossingen zoeken een partner die hen daadwerkelijk helpt om hun producten te positioneren in de Benelux en nieuwe markten aan te boren. SecureComm heeft aangetoond hierin zeer succesvol te zijn en ik maak graag deel uit van dit enthousiaste en professionele team. SecureComm staat aan de vooravond van grote ontwikkelingen.”

-----------

Over SecureComm
SecureComm is distributeur van innovatieve oplossingen op het gebied van Messaging, Mobility en Security en levert haar producten en diensten via een uitgebreid en getraind netwerk van resellers in de Benelux. SecureComm levert oplossingen die direct aansluiten op de bestaande bedrijfsvoering van bedrijven en biedt antwoorden op de toenemende beveiligingseisen, veranderende regelgevingen en geïntegreerde communicatievraagstukken. SecureComm vertegenwoordigt toonaangevende leveranciers zoals Brooktrout, Captaris, Panda Software, WatchGuard, CipherTrust en Voltage Security.

Voor meer informatie:
Martin Meerman
SecureComm B.V.
Kelvinring 44
2952 BG Alblasserdam
Telefoon 078 – 699 1400
Internet www.securecomm.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 104 dagen
SecureComm B.V.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl