www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (20 jaar en 127 dagen geleden)

AVENTEON BRENGT PR-ACTIVITEITEN ONDER BIJ TEXT 100 AMSTERDAM

Text 100 voegt innovatieve softwareleverancier toe aan klantportfolio

Amsterdam, 8 augustus 2005 – Text 100 B.V., de Nederlandse vestiging van één van de grootste onafhankelijke public relations adviesbureaus voor de technologiesector ter wereld, maakt bekend dat zij met onmiddellijke ingang verantwoordelijk is voor de PR-activiteiten van Aventeon. Text 100 zal zich met name richten op het vergroten van de naamsbekendheid van Aventeon en haar producten op de Nederlandse markt. Daarnaast zal Text 100 de internationale PR-activiteiten van Aventeon coördineren. Aventeon is een internationale leverancier van software die empowerment van mobiele werknemers mogelijk maakt.

De technologie van Aventeon voor real-time workflow management maakt de uitwisseling van gegevens tussen mobiele werknemers en de back-end systemen van bedrijven mogelijk. Aventeon heeft twee bedrijfsapplicaties ontwikkeld die specifiek zijn afgestemd op de behoeften van technische en logistieke buitendiensten van bedrijven, onder de namen Aventeon Service.ONE en Aventeon Logistics.ONE. Aventeon is sinds anderhalf jaar actief op de Nederlandse markt en rekent tot haar huidige klantenbestand onder andere ENECO Energie, Essent Energie en DHL Express.
 
Aventeon heeft voor Text 100 gekozen om haar PR-belangen te behartigen vanwege haar expertise in de ICT-sector. “In Duitsland werken we al enige tijd met Text 100 en we zijn zeer tevreden met de resultaten. Daar Text 100 ook in Nederland bekend staat als hét PR-bureau voor de technologiesector, hebben we nu besloten ook onze Nederlandse PR-activiteiten onder te brengen bij Text 100”, aldus Tino Versteege, directeur van de Nederlandse vestiging van Aventeon.

“Een andere reden dat we hebben gekozen voor Text 100 is hun uitstekende internationale netwerk, met bureaus over de hele wereld. Aventeon is haar activiteiten binnen Europa sterk aan het uitbreiden en we verwachten in de nabije toekomst nieuwe Europese vestigingen te openen. De aanwezigheid van Text 100 in al die landen zal het voor ons gemakkelijker maken nieuwe markten te betreden.”

-------------

Over Text 100 International
Text 100 is een van de grootste onafhankelijke public relations adviesbureaus ter wereld voor bedrijven die technologie als concurrentievoordeel inzetten. Het bedrijf is organisch gegroeid en beschikt momenteel over 27 kantoren verspreid over Europa, Noord-Amerika, India, Afrika, het Verre Oosten en de Pacific regio en is de grootste en voornaamste merknaam binnen de Next Fifteen Groep. Text 100 levert alle public relations disciplines en werkt onder andere met Cisco, Fujifilm, IBM, Motorola en Xerox.

Over Text 100 B.V. te Amsterdam
Text 100 Amsterdam is dit jaar al tien jaar actief in Nederland en wordt algemeen erkend als hét toonaangevende public relations adviesbureau in de technologiesector in Nederland. Het team van consultants bestaat uit Nederlands- en Engelstalige consultants, waardoor Text 100 B.V. niet alleen Nederlandse, maar ook internationale bedrijven tot haar klanten mag rekenen. Tot de klanten behoren onder meer eBay, BMC Software, Verisign, Xerox, McAfee en Siebel.

###

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Text 100 B.V.
Liesbeth Kramer
Telefoon: 0031 (0) 20 530 43 49
E-mail: liesbeth.kramer@text100.nl
 
U kunt ook een bezoek brengen aan de volgende websites:
www.text100.nl   
www.aventeon.com


Verstreken tijd: 20 jaar en 127 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Emixa
Logo Companial
Logo CloudNation
Logo Holland Datacenters
Logo Forge
Logo Slimme Dossiers
Logo Aram Group
Logo ROI Online Marketing
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Victoria ID
Logo Vlirdens
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Frontline Solutions
Logo BusinessCom
Logo HCC
Logo Palo Alto Networks
Logo Kraken
Logo Schneider Electric
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo VSL
Logo FRITZ!
Logo Lucid Software
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo Red Hat
Logo Onguard
Logo Trend Micro
Logo Kraken
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102617 persberichten
6957 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16615 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu