www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 77 dagen geleden)
Bedrijf:

Mercury breidt team uit met IT Governance-specialist

Amstelveen, 2 augustus 2005 – Mercury, leverancier op het gebied van Business Technology Optimization (BTO), heeft zijn team in de Benelux uitgebreid met Erik Foeken. In de functie van Business Development Manager ITG is Foeken verantwoordelijk voor het verder uitbouwen van de markt voor Mercury IT Governance Center.

“Er is een groot marktpotentieel voor onze IT Governance-oplossingen (ITG)”, aldus Foeken. “Dit wordt in Nederland bevestigd door een onderzoek dat is uitgevoerd door onderzoeksbureau Giarte. Daaruit blijkt dat in Nederland minder dan 10 procent van de ondervraagde ondernemingen de baten van IT-projecten kan kwantificeren. Mercury IT Governance Center ondersteunt organisaties bij hun ITG-uitdagingen zoals het controleren van IT-kosten en -risico’s, het voldoen aan wet- en regelgeving en het in lijn brengen van IT met de business.”

Foeken heeft ruim 12 jaar ervaring in de ICT. In die periode was hij onder andere werkzaam voor Baan, TopTier Benelux en SAP. Voordat hij bij Mercury in dienst trad, was hij als Solution Consultant werkzaam bij Business Engine Software. In deze functie was hij onder andere betrokken bij de verkoop van bedrijfbrede portfoliomanagement-oplossingen.

---------------------------

Over BTO
Business Technology Optimization werd in 2002 als concept geïntroduceerd door Mercury. Door de inzet van BTO-oplossingen wordt de bedrijfswaarde van IT geoptimaliseerd en in lijn gebracht met de bedrijfsdoelstellingen. Hierdoor kan door IT een echte bijdrage geleverd worden aan de business.

Over Mercury
Mercury Interactive (NASDAQ: MERQ), een van de belangrijkste leveranciers op het gebied van Business Technology Optimization (BTO), heeft als doel klanten te ondersteunen om de bedrijfswaarde van informatietechnologie te optimaliseren.

Mercury is opgericht in 1989, opereert wereldwijd en is één van de snelst groeiende ondernemingen op het gebied van enterprise software. Mercury biedt software en services om prioriteiten, mensen en IT-processen aan te sturen, om applicaties te leveren en te beheren en de IT-strategie en -uitvoering te integreren.

Klanten in de hele wereld vertrouwen op de producten en diensten van Mercury om de kwaliteit en performance van applicaties te verbeteren en de IT-kosten, risico’s en compliance te managen. BTO-producten worden aangevuld met technologieën en diensten van global business partners.

Meer informatie over Mercury is te vinden op www.mercury.com.

Voor meer informatie:

Mercury
Lisette Huyskamp
Tel:  020 545 20 00
lhuyskamp(at)mercury.com

Whizpr
Marieke Adama
Tel: 0317 410 483
mercury(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 77 dagen
Mercury Intera.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl