Schiphol-Rijk, 26 juli 2005 - QAD, Inc (Nasdaq: QADI) is door Start Magazine uitgeroepen tot één van de 'Hottest Companies of 2005'. De redactie van Start erkende voor het derde achtereenvolgende jaar de inspanningen van QAD om productiebedrijven te ondersteunen om beter te kunnen concurreren in de wereldmarkt.
De 'Hottest Companies of 2005' erkent technologiebedrijven die innovatieve applicaties en producten ontwikkelen voor productiebedrijven. Terwijl de uitdagingen van producenten zijn toegenomen met de opkomst van de globalisering, blijft QAD de mogelijkheden van zijn QAD MFG/PRO-software uitbreiden. Daarmee ondersteunt de onderneming bedrijven bij het stroomlijnen van activiteiten, het verbeteren van de samenwerking in de supply chain, het optimaliseren van productie en het voldoen aan regelgeving van de markt en overheden. De nieuwste versie van MFG/PRO, de QAD Global Enterprise Edition, voorziet in de vraag naar gedistribueerde softwareomgevingen van multinationals en ondersteunt Service Oriented Architectures (SOA) die sterk aan populariteit winnen.
De selectie van QAD uit de 100 genomineerden is onder meer gebaseerd op de expansie van QAD in wereldwijde en lokale ondersteuning van klanten. Het bedrijf is al de grootste ERP-leverancier voor de automotive-markt in China en is op dit vlak inmiddels ook actief in Zuid-Korea, Shanghai en Detroit. Verder ondersteunt QAD het definiëren van wereldwijde technologiestandaarden en best practices voor geavanceerde productietechnieken. Dat blijkt onder andere uit het Inventory Visibility & Interoperability-protocol (IV&I) van de Automotive Industry Action Group (AIAG) voor applicatieonafhankelijke uitwisseling van voorraadgegevens. Bovendien breidde QAD de beveiliging en databeheermogelijkheden uit in een jaar dat productiebedrijven zich sterk bezighouden met het voldoen aan regelgeving.
"Dit is een grote erkenning en onderstreept het feit dat we ons al 25 jaar succesvol toeleggen op de activiteiten van productiebedrijven", zegt Pamela Lopker, bestuursvoorzitter en oprichter van QAD. "Deze Start Award bevestigt dat onze innovatie en groei gebaseerd zijn op een diepgaand inzicht in de behoeften van de wereldwijde productiesector. Dat inzicht hebben we verkregen door nauw samen te werken met de echte experts: onze klanten."
Over QAD
QAD is een toonaangevende leverancier van bedrijfsapplicaties voor wereldwijd actieve productiebedrijven. De toepassingen van QAD bieden bedrijfskritische functionaliteit voor het beheren van productiemiddelen en productieprocessen. Ze stellen wereldwijd opererende productieondernemingen in staat om samen te werken met klanten, toeleveranciers en partners, en het juiste product op het juiste moment tegen de juiste kosten te kunnen leveren. De software van QAD wordt toegepast bij circa 5.300 productievestigingen in meer dan 90 landen en in meer dan 27 talen. Klanten zijn vooral actief in segmenten als automotive, consumentenproducten, elektronica, voedingsmiddelen en dranken, en medische producten. Meer informatie is beschikbaar op www.qad.com.
Voor meer informatie:
QAD
Hans van Houwelingen
tel. 020-654 7221
e-mail: info.nl@qad.com
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Paul Maris
tel. 030-656 5070
e-mail: qad@lvtpr.nl