ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 69 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

BVO loopt met nieuwe schakeltraining vooruit op komst Microsoft SQL Server 2005

Nieuwegein, 25 juli 2005 – BVO Training Center, het opleidingencentrum voor automatiseringspecialisten en IT gebruikers, is van start gegaan met het geven van zogeheten schakeltrainingen voor gebruikers van Microsoft SQL Server 2000. Cursisten worden opgeleid in het gebruik van de in november te lanceren nieuwe versie van SQL Server – SQL Server 2005.

BVO Training Center is een snel groeiende ICT-opleider voor die zich sinds vorige maand Certified Microsoft Partner voor Learning Solutions mag noemen. Deze status brengt met zich mee dat BVO Training Center nu het volledige pakket van Microsoft geautoriseerde trainingen verzorgt.

Het opleidingsbedrijf kan dankzij deze status de ‘time to market’ van nieuwe trainingsproducten tot een minimum beperken. Dat wil zeggen dat cursisten meteen met nieuwe softwareversies aan de slag kunnen als deze beschikbaar komen. Microsoft SQL Server 2005 wordt in de eerste week van november uitgeleverd – cursisten van BVO Training Center kunnen er dan ogenblikkelijk gebruik van maken.

De volgende uitgave van SQL server is ontworpen om organisaties in staat te stellen de uitdagingen van de moderne bedrijfsvoering beter tegemoet te treden. SQL Server 2005 is Microsofts data management en analyse software van de nieuwe generatie en voorziet in een betere schaalbaarheid, beschikbaarheid en beveiliging van de data en analyses. De nieuwe SQL versie voorziet in een geïntegreerde oplossing voor informatiebeheer die organisaties van elke omvang helpt.

“We voorzien een forse inhaalslag bij bedrijven die de nieuwe versie installeren,” zegt Rik Boelhouwer van BVO. “De ‘time to market’ van een nieuw cursusprogramma is bij ons laag. In november dit jaar komt SQL 2005 uit en BVO kan dus nu al de volledige bijbehorende trainingen geven. Dat garandeert een maximaal rendement uit de software-investeringen. Het kan immers meteen in gebruik worden genomen.”

Over BVO
BVO Training Center is een belangrijke ICT-opleider voor automatiseringsspecialisten en IT-gebruikers. Het bedrijf verzorgt trainingen voor systeembeheer, programmering, internetontwerp en Microsoft-toepassingen, zowel in standaard- als in maatwerktrajecten. Het bedrijf is in 1990 opgericht en heeft veel opzien gebaard met het trainingsprogramma Bootcamp, een cursusversneller die niet alleen leidt tot veel tijdwinst, maar ook tot aanzienlijk lagere kosten. BVO was indertijd de grondlegger en pionier van dit leersysteem. Momenteel maakt het bedrijf een sterke groei door. BVO heeft in de eerste zes maanden van dit jaar de omzet met 60% kunnen laten groeien vergeleken met dezelfde periode van vorig jaar. BVO Training Center is een gecertificeerde opleider voor Microsoft en Linux. In samenwerking met Hogeschool NOVI biedt BVO tevens de kopstudie Informatica aan.

Voor meer informatie:

BVO Training Center B.V.
Rik Boelhouwer
Dukatenburg 99
3437 AB  Nieuwegein
t: (030) 600 91 00
e: boelhouwer@bvo.nl

Lubbers & De Jong BV
Maartje van Oeveren
Keizersgracht 219
1016 DV  Amsterdam
t: (020) 421 05 65
e: maartje@l-dj.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 69 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Boertien Vergo.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR