www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 3 dagen geleden)
Bedrijf:

Univé verbetert datakwaliteit met HIquality software

Arnhem, 14 juli 2005 – Univé heeft haar contract met Human Inference, leverancier van datakwaliteitssoftware, uitgebreid met de producten HIquality Inspect en HIquality Transform. De implementatie van deze software ondersteunt de verzekeraar bij verhoging van de datakwaliteit van haar commerciële informatiesysteem.

Univé maakt al sinds 1997 gebruik van software van Human Inference. Om de kwaliteit van de klanten- en prospectdatabase verder te optimaliseren is er gekozen voor twee nieuwe producten uit de HIquality Product Suite. HIquality Inspect wordt toegepast om de kwaliteit van brondata te meten en HIquality Transform om gegevens te filteren en niet correct ingevoerde gegevens automatisch om te zetten naar juiste waarden.

Eerder koos Univé al voor HIquality Identify, HIquality Name en HIquality Address voor intelligent zoeken van bestaande relaties in haar klantsysteem, ontdubbelen van klantgegevens, verbetering van namen en standaardisatie van adresgegevens.

Univé is nu in staat zowel een uniek en eenduidig klantbeeld te realiseren voor haar klanten als ook op hoogwaardige wijze met hen te communiceren, omdat zij vrijwel de gehele HIquality Product Suite toepast in haar klantprocessen.

Ad Renne, als teammanager verantwoordelijk voor de kwaliteit van relatiegegevens bij Univé: "Human Inference is een belangrijke partner die ons ondersteunt om onze relatiegegevens op een hoog peil te brengen en te houden. Dit is van essentieel belang voor Univé."

Hans Ruigrok, vice president sales bij Human Inference: “De uitbreiding van het contract met HIquality Inspect en HIquality Transform is een bevestiging van de goede resultaten die we eerder hebben behaald. Door de toevoeging van deze producten is Univé in staat om de kwaliteit van de relatiegegevens verder te verbeteren. Hierdoor neemt de efficiëntie toe en worden kosten verlaagd.”

--------------------------

Over Univé
Univé Verzekeringen is een coöperatieve verzekeraar en behoort tot de middelgrote verzekeringsmaatschappijen in Nederland. Zij werkt zonder winstoogmerk. Univé biedt brand-, zorg-, schade- en levensverzekeringen tegen concurrerende premies en heeft een verzekeringsrelatie met ruim 1,3 miljoen verzekerden. In totaal telt Univé circa 3.100 medewerkers. Ongeveer 1.600 daarvan zijn werkzaam bij de vestigingen in Alkmaar, Assen, Heerlen en Zwolle; circa 1.500 bij de 35 aangesloten Onderlingen verspreid over 150 vestigingen in Nederland.

Over Human Inference
Human Inference is marktleider op het gebied van datakwaliteitssoftware. De software waarborgt en verhoogt de kwaliteit van gegevens en heeft tot doel de communicatie en interactie tussen bedrijven en hun relaties te optimaliseren. De software van Human Inference wordt derhalve gebruikt voor profiling, identificatie en verrijking van data. Datakwaliteit is een harde voorwaarde voor het bereiken en behouden van een eenduidig klantbeeld, compliance, opsporing van fraude en efficiënte zoekprocessen in call centers.

Naast het hoofdkantoor in Arnhem heeft Human Inference ook vestigingen in Duitsland en België. Human Inference software is in gebruik bij meer dan 150 bedrijven, waaronder ABN AMRO, Allianz, Belastingdienst Automatiseringscentrum, Centraal Beheer Achmea, Center Parcs, Delta Lloyd verzekeringsgroep, KPN Telecom, ING, E.ON IS GmbH, NS Reizigers, O2 (Germany) GmbH & Co. KG, Sparkassen Informatik GmbH & Co. KG, Telegraaf, Wegener en TNT Express GmbH.

Voor meer informatie: www.humaninference.com

Human Inference
Martine Boer
Tel: 026-355 0655
martine.boer@humaninference.com


Verstreken tijd: 21 jaar en 3 dagen
Quadient Data .. contact  

+31 (0)26 3550655
www.quadient.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR