Maarssen, 14 juli 2005 - De voormalig directeur-generaal van de Britse veiligheidsdienst MI5, Dame Stella Rimington, is één van de keynote-sprekers van de RSA Conference Europe 2005. Eén van de belangrijkste Europese conferenties over e-security en cryptografie vindt dit jaar van 17 tot 19 oktober plaats in het Austria Center in Wenen, Oostenrijk. Tijdens de conferentie worden ook nieuwe initiatieven bekendgemaakt voor professionele ontwikkeling van informatiebeveiliging.
De andere keynote-sprekers tijden de RSA-conferentie zijn:
- Art Coviello, President en CEO van RSA Security;
- Hamish McRae, journalist, auteur en futuroloog;
- Mike Nash, Corporate Vice-president van de Security Business & Technology Unit (SBTU) van Microsoft Corp.;
- Nico Popp, Vice-president en general manager van VeriSign Authentication Services;
- Jayshree Ullal, Senior Vice-president en general manager van Cisco Systems.
Tijdens de RSA Conference Europe 2005 worden paneldiscussies georganiseerd over de cruciale beveiligingskwesties van dit moment. De sessie Information Security - An International Challenge Requires a Global Response gaat in op de vraag of het belang van de ontwikkeling en het gebruik van ICT door consumenten, overheden en bedrijven hun kijk op online beveiliging en de reactie daarop beïnvloedt en aansluit bij het belang om hieraan prioriteit te geven. Andrea Pirotti, Executive Director European Network and Information Security Agency, neemt deel aan deze discussie.
Onder de titel To Regulate or Not to Regulate wordt de kwestie van de aansprakelijkheid van software en de vraag of de overheid de technologiebedrijven meer regels moet opleggen, besproken. Deze kwestie was voor veel technologiegebieden een taboe, maar gezien de bedrijfskritische aard van de meeste IT-systemen, is het voor de IT-beveiliging misschien wel van belang om dit taboe te doorbreken. Deelnemers aan deze discussie zijn Tim Pickard (Moderator), Area Vice-president, International Marketing van RSA Security; Bruce Schneier, CTO van Counterpane Internet Security; Robert Holleyman, CEO van de Business Software Alliance; Michael Colao, Director of Information Management bij Dresdner Kleinwort Wasserstein.
De RSA Conference Europe is een gerenommeerde bron voor de ontmaskering van de nieuwste manieren waarop cybercriminelen bij bedrijven proberen binnen te komen. Belangrijke onderwerpen voor dit jaar zijn: het belang van de identiteit als nieuw digitaal kapitaal, de uitdaging van informatiebeveiliging op wereldwijde schaal, de rol van de consument en de vraag of er meer regelgeving nodig is.
Andere nieuwe initiatieven voor 2005:
- Professionele accreditatie - deelname aan de Conference Class Track Sessions levert tot 19 CPE's voor de CISSP-certificering op.
- Traject voor professionele ontwikkeling - Betere carrièrekansen om het management te overtuigen van de noodzaak van beveiligingsprojecten met praktisch advies, strategische inzichten en vaardigheden.
- Oriëntatiebriefing voor bezoekers die voor het eerst deelnemen - deze sessie informeert deelnemers over het programma, inclusief tips.
- De RSA Conference Europe is het grootste Europese beveiligingsevenement met een uitgebreid productaanbod, services en oplossingen van uiteenlopende leveranciers en demonstraties van de nieuwste ontwikkelingen.
Deelnemers die zich vóór 29 juli 2005 inschrijven voor het evenement, krijgen een korting van $400 op de inschrijfkosten. Inschrijven kan hier.
RSA Conference
De RSA Conference Europe wordt voor het zesde opeenvolgende jaar georganiseerd. Op dit grootste e-security- en cryptografie-evenement ter wereld ontmoeten beslissers en beïnvloeders uit verschillende markten - consumenten, onderwijs, financiën, overheid, computer-networking, telecommunicatie en media - elkaar. Voor meer informatie: www.rsaconference.com
Voor meer informatie:
Lammers van Toorenburg Benelux PR
Paul Maris
Telefoon: +31 (0)30 65 65 070
E-mail: rsasecurity@lvtpr.nl
RSA Security
Natasha Staley
Telefoon: +44 (0)1344 781 745
E-mail: nstaley@rsasecurity.com