ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (21 jaar geleden)
Bedrijf:

COVIDE VOORZIET UPDATE GROUPWARE-CRM VAN ACTUELE ARBO-AANPASSINGEN

Nieuwe kwartaalupdate komt uit op dag van kracht worden nieuwe Arbo-wetgeving

Barneveld, 30 juni 2005 - Morgen, op 1 juli 2005 wordt de nieuwe Arbo-wetgeving van kracht. Belangrijkste verandering daarin is, dat bedrijven niet langer verplicht zijn de diensten van een Arbo-dienst af te nemen. Covide Groupware-CRM speelt daar op in met haar HRM-module in release 5.2 die ook op 1 juli wordt vrijgegeven.

Om het ondernemers mogelijk te maken zelf een actief beleid te gaan hanteren met betrekking tot verzuim, is binnen Covide de module HRM uitgebreid met een interactief verzuimvolgsysteem. Behalve registratie van korte verslaggeving van gesprekken met werknemers die verzuimen, is ook een speciale afgeschermde nieuwe map beschikbaar, die ná het aanmaken uitsluitend voor de bedrijfsarts en Arbodienst dan wel diens vervanger via het web toegankelijk is. In deze map kan het ook voor de werkgever niet beschikbare medisch dossier worden opgeslagen. Verder zijn de noodzakelijke formulieren webbased beschikbaar, kunnen verslagen van functionerings- en beoordelingsgesprekken worden opgeslagen én is op diverse plaatsen en alertsysteem ingebouwd, zodat tijdig de juiste personen binnen een organisatie een signaal krijgen als er moet worden ingegrepen.

Door in te spelen op actuele ontwikkelingen verraste Covide begin dit jaar al door met een volledig geïntegreerde webbased VoIP-CRM oplossing te komen. Op CeBIT bleek het Barneveldse softwarehuis zelfs de eerste bedrijf ter wereld met haar geheel in OpenSource beschikbare product. In de eerste kwartaalupdate (versie 5.1) op 1 april werd de code wereldwijd beschikbaar gesteld.

Bij de tweede kwartaalupdate op 1 juli zijn het geen wereldwijd technische ontwikkelingen, maar de actuele wetgeving in Nederland rond de Arbo diensten, die opvallen. Vanaf 1 juli is een Arbo-bedrijf niet langer verplicht, maar kan volstaan worden met ofwel een A&O-er (Arbeids - en Organisatiedeskundige), ofwel een bedrijfsarts, ofwel een veiligheidskundige. Hierdoor ontstaan er met de Arbodiensten - die veelal als bureaucratisch door met name het MKB worden gezien - concurrerende servicebedrijven. Veelal veel kleiner van opzet en in staat om snel te schakelen. De verantwoordelijkheid voor verzuimpreventie en reïntegratie blijft echter bij de werkgever. Belangrijk gegeven is daarbij dat preventie (vooral een goede werksfeer en actieve vinger aan de pols) én snelle actie in de eerste zes weken van het verzuim langdurig verzuim of erger in veruit de meeste gevallen voorkomt.

--------------------

Covide BV
A. Fokkerstraat 27-2
3772 MP Barneveld
www.covide.nl

Contactpersoon:
Nancy van Baak
T. 0342-450930
E: nancy@covide.nl


Verstreken tijd: 21 jaar
COVIDE BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu