ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 31 dagen geleden)
Bedrijf:

Werkgeversvereniging ICT tevreden met akkoord ICK-CAO

De Werkgeversvereniging ICT is tevreden met het principe-akkoord, dat met de vakbonden is gesloten over de ICK-CAO. De looptijd van de nieuwe CAO is van 1 oktober 2004 tot en met 31 december 2005.  Naast een loonstijging van 1,25% per 1 juli 2005 zijn ook afspraken gemaakt over aanvulling van het inkomen bij arbeidsongeschiktheid en kinderopvang. Over de uiteindelijke pensioenregelingen wordt nader onderzoek gedaan.

Hoewel de onderhandelingen vooraf moeizaam leken te worden, zijn werkgevers en vakbonden toch binnen twee maanden tot een akkoord gekomen. Naast de genoemde loonstijging, zal bij arbeidsongeschiktheid het loon het eerste jaar tot 100% worden aangevuld. Het tweede jaar zal dit tot 80% zijn.

Voor de werkgeversbijdrage aan kinderopvang wordt het minimumbedrag verhoogd naar € 2500,- per jaar. Het percentage dat de werkgever bijdraagt voor kinderopvang van kinderen van 0 tot 4 jaar, is verhoogd naar 0,33% van de loonsom. Uitgangspunt voor de werkgeversbijdrage is 1/6e deel van de kosten tot het gehanteerde maximumtarief. 

Rond het onderwerp pensioen is een aparte afspraak gemaakt. Werkgevers en vakbonden  hebben daarover verschillende standpunten, maar ook diverse overeenkomsten. Dit is financieel dermate complex, dat hiervoor in de komende maanden nader onderzoek wordt gedaan. In de eerste week van september komen de partijen hierop terug met de bedoeling een pensioenregeling te krijgen, die zo
kostenneutraal mogelijk is ten opzichte van de huidige regeling.
 
Als het principe-akkoord door alle partijen is goedgekeurd, zullen de werkgeversvereniging ICT en de vakorganisaties de minister van Sociale Zaken vragen de ICK-CAO algemeen verbindend te  verklaren.

ICT~Office (voorheen Nederland~ICT) is de branchevereniging van de IT-, Telecom-, en Officebedrijven in Nederland. ICT~Office behartigt de belangen van de aangesloten organisaties richting politiek en overheid. Met een achterban die bijna € 30 miljard  omzet en meer dan 225.000 medewerkers telt, is ICT~Office dé belangenbehartiger van de Nederlandse ICT- en Office sector. Voor meer informatie www.ictoffice.nl

Recent van NLdigital  
NLdigital: Volt meest digitaal, CDA verrassende binnenkomer kopgroep

NLdigital introduceert vernieuwde branchevoorwaarden: de NLdigital Voorwaarden 2025

Onderzoek Ipsos I&O: meeste kiezers zien sterke digitale economie als sleutel tot toekomst Nederland

Verstreken tijd: 21 jaar en 31 dagen
NLdigital contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR