Schiphol-Rijk, 27 juni 2005 – Teleflex Incorporated, producent en leverancier van producten en diensten voor de automotive, medische, ruimtevaart en industriële markt, gaat gebruikmaken van de Low Cost Country Sourcing (LCCS)-diensten van Ariba. Ariba gaat belangrijke LCCS-projecten voor Teleflex beheren, waaronder het selecteren van commodities en het selecteren van nieuwe leveranciers.
Teleflex wil meer producten en diensten uitbesteden naar lage lonen landen. Hiervoor moet het bedrijf ter plaatse nieuwe leveranciers selecteren. Ariba is Teleflex van dienst bij dit onderdeel, door het evalueren van locale leveranciers op tal van facetten, inclusief het producten- en dienstenaanbod in deze nieuwe regio’s.
“Om concurrerend te blijven, moeten bedrijven hun bedrijfs- en supply chain-strategie op elkaar aansluiten”, aldus Jan Pinger, Director Global Strategic Sourcing bij Teleflex Incorporated. “Een belangrijk onderdeel hierbij voor ons is het LCCS-initiatief en we hebben Ariba gekozen om ons hierbij te ondersteunen. De uitgebreide kennis van leveranciers wereldwijd, het uitgebreide leveranciersnetwerk, de brede service mogelijkheden en de sourcing oplossingen die het bedrijf biedt, zorgen ervoor dat we snel lange termijn resultaten kunnen bewerkstellingen.”
“Willen bedrijven in een mondiale economie hun concurrentievoordeel behouden, dan moeten zij actief bezig zijn met uitgavenbeheer en continu de mogelijkheden voor kostenbesparing evalueren”, aldus David Morgenstern, Managing Director, Low-Cost Country Sourcing bij Ariba. “Teleflex heeft dat gedaan door ondersteuning te zoeken bij Ariba voor het realiseren van aanzienlijke kostenbesparingen.”
----------------------
Over Ariba
Ariba, Inc. is de belangrijkste leverancier op het gebied van toepassingen voor Spend Management (SM). Ariba ondersteunt bedrijven die spend management willen ontwikkelen en benutten als kerncompetentie gericht op het significant verbeteren van bottom-line resultaten. Ariba spend management software en services stellen bedrijven in staat om hun organisaties en processen zodanig in te richten dat de totale uitgavencyclus centraal wordt gesteld met als doelstelling het realiseren van efficiency-verbeteringen en structurele besparingen. Voor meer informatie: www.ariba.com
Voor meer informatie:
Ariba Nederland
Roelof Lamberts
+31 (0)6 21554973
rlamberts(at)ariba.com
Whizpr
Martinique Walraven
+31 (0)317 410483
ariba(at)whizpr.nl