Wijchen, 7 juni 2005 – Packard Bell, de consumentendivisie van NEC Computers Nederland, breidt zijn aanbod MP3-spelers uit met de AudioDream Colour. Dit ultralichte apparaatje van 30 gram is beschikbaar in een zwart gespoten aluminium behuizing en beschikt over een kleurenscherm met 65.000 kleuren. De AudioDream Colour is voorzien van Magic Picture Software en kan, naast gebruik als MP3-speler, ook worden gebruikt voor het opslaan en bekijken van digitale foto’s. Het apparaatje heeft een geheugencapaciteit van 1024 MB voor ongeveer 240 muziekbestanden.
Geen batterijen
De AudioDream Colour is in 2 tot 3 uur op te laden via de USB-poort van de computer of via de meegeleverde 220v adapter. Gebruikers hoeven dus geen AAA-batterijen te vervangen. De Lithium-ion batterij zorgt voor 10 uur speeltijd, afhankelijk van het gebruik.
Het apparaatje, dat een afmeting heeft van 68 x 32 x 12 mm, wordt geleverd met oordopjes en halskoord, een USB verlengkabeltje en een beschermend draagtasje, zodat het eenvoudig mee te nemen is, zonder kans op beschadiging.
Beschikbaarheid en prijs
De AudioDream Colour is beschikbaar via Packard Bell’s retailkanaal. Deelnemende winkels zijn te vinden op www.packardbell.nl. De AudioDream Colour kost 159,99 euro (inclusief BTW).
-------------
Een foto in hoge resolutie van de AudioDream Colour is op te vragen via emailadres packardbell(at)whizpr.nl
Over Packard Bell
Packard Bell, de consumentendivisie van NEC Computers Nederland B.V., biedt een breed assortiment van Digitale Home Entertainment producten waaronder desktops, notebooks, MP3 spelers, televisies en DVD recorders.
Packard Bells strategie is om naast krachtige thuiscomputers een compleet assortiment Digitale Home Entertainment producten aan te bieden. De integratie van deze producten met de reeds sterke positie op de consumenten desktop- en notebook markt, zorgen voor uitgebreide productlijnen, nieuwste technieken en opvallend design om tegemoet te komen aan de eisen van eindgebruiker. Dankzij deze strategie heeft Packard Bell een zeer sterke positie in de consumenten desktop- en notebookmarkt en is zij sinds 2004 marktleider in MP3 spelers (bron: GfK).
Packard Bell, de consumentendivisie van NEC Computers Nederland B.V., werd in 1986 opgericht en is één van Europa’s vooraanstaande leveranciers van thuiscomputers. Packard Bell heeft in de gehele wereld 3.000 mensen in dienst; haar Europese hoofdkantoor bevindt zich in Wijchen, Nederland. Packard Bell-producten worden bij alle grote retailketens verkocht. Meer informatie over Packard Bell vindt u op: www.packardbell.nl
Voor meer informatie:
Packard Bell
Enrikke Kuijpers
024-648 99 45
enrikke.kuijpers(at)packardbell.com
Whizpr
Annerieke Kamphuis
0317 410 483
packardbell(at)whizpr.nl