ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 7 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

e-Buzz verhoogt verwerkingscapaciteit Easy Order naar 50.000 orders per uur

Aanzienlijke capaciteitsuitbreiding voor ondersteuning Easy Order webshops

Hoofddorp, 9 mei 2005 - e-Buzz heeft de capaciteit van zijn internetbestelapplicatie Easy Order enorm uitgebreid. De webshop-oplossing kan nu moeiteloos meer dan 50.000 orders per uur verwerken. Bij de grotere distributeurs en groothandelaren in de branches kantoorartikelen, computersupplies, food(service), tankstations, retail en de professionele sector wordt al meer dan 50% van het dagelijkse ordervolume via Easy Order verwerkt. Het volume stijgt nog steeds enorm. Dit heeft ertoe geleid dat de systemen in de infrastructuur van e-Buzz boven het vastgestelde veiligheidspercentage kwamen. Om het veiligheidspercentage het komende jaar te kunnen handhaven, is besloten de capaciteit uit te breiden.

Een andere reden voor deze forse uitbreiding is het feit dat klanten tegenwoordig nagenoeg uitsluitend kiezen voor het model waarbij Easy Order wordt ingezet op basis van ASP (Application Service Provider = huur). Voordeel van het ASP-model is, dat de specialisten van e-Buzz zorg dragen voor de techniek, back-up, updates en service van Easy Order. Hierdoor hoeven gebruikers zich geen zorgen te maken over deze randvoorwaarden en kunnen zij zich volledig richten op hun eigen core business en de vertaling hiervan naar de webshop-functionaliteit. Zo wordt het eenvoudiger om het maximale rendement uit de webshop te halen.

Belangrijke redenen om te kiezen voor 'uitbesteding' in de vorm van ASP of hosting, zijn:

  • e-commerce is een (24-uurs) discipline en vraagt om specifieke deskundigheid;
  • e-Buzz heeft veel ervaring met het beheren van bedrijfskritische applicaties;
  • e-Buzz heeft een bewezen track record met het beheren van de e-commerce-applicatie Easy Order;
  • klanten vermijden periodieke herinvestering in specifieke soft- en hardware.

De internetbestelapplicatie Easy Order is in 1999 geïntroduceerd in de markt van kantoorartikelen en computersupplies. De applicatie wordt ingezet voor de zakelijke klanten van distributeurs en groothandelaren in deze branches. Inmiddels maken meer dan 350 bedrijven in deze sectoren gebruik van Easy Order als internetbestelsysteem voor hun zakelijke klanten. De belangrijkste redenen voor het succes van Easy Order in deze sectoren zijn:

  • de kwaliteit en rijke functionaliteit van de applicatie;
  • de stabiliteit, schaalbaarheid en flexibiliteit van de applicatie;
  • de integratievoorzieningen van de applicatie om batch-gewijs en real-time te communiceren met de bedrijfssoftware en andere applicaties van een bedrijf;
  • de verschillende implementatiemodellen: van een eigen licentie t/m ASP;
  • de diverse mogelijkheden om bestellingen in de applicatie in te geven, van online t/m het gebruik van handterminals en PDA's;
  • de rapportagemogelijkheden van de applicatie;
  • de mogelijkheden om de ontvangst van de goederenontvangst af te melden en gestructureerd retouren aan te vragen.

Rian Faay, algemeen directeur van e-Buzz, over de uitbreiding van de capaciteit: "Zolang we moeten investeren in uitbreiding van de capaciteit van onze oplossing, weten we dat we op de goede weg zijn. De volumegroei in onze traditionele branches en de stijging van het gebruik in onze andere target-sectoren bevestigen dat we inmiddels de standaard zijn in een groot aantal sectoren. Door toepassing van het IBM iSeries-platform en onze samenwerking met KPN Telecom voor de technische infrastructuur is uitbreiding snel en relatief eenvoudig te realiseren, zonder overlast voor onze klanten."

e-Buzz BV
e-Buzz BV is in 1989 opgericht en ontwikkelaar van standaardsoftware voor de uitwisseling van berichten via het internet (e-commerce/webshop) en bedrijfssoftware.
Voor het berichtenverkeer via het internet biedt e-Buzz zijn klanten de internetbestelapplicatie Easy Order® aan. Easy Order wordt ingezet voor bedrijfsmatige klanten met een eigen assortiment, prijzen en condities (Easy Order B2B) en voor prospects én consumenten (Easy Order B2C).

Bekende licentienemers van Easy Order B2B zijn Ahrend Office Products, Corporate Express Europe, Despec, Dyka, Lindell, Nederlandse Expert Groep, Newco Europe, Shop Service Center en Spar Holding.

Ahrend Office Products, Corporate Express en Lindell maken ook gebruik van Easy Order B2C. Clickers maakt alleen gebruik van Easy Order B2C.

Naast Easy Order biedt e-Buzz zijn licentienemers de mogelijkheid een licentie te nemen op Easy Catalog. Easy Catalog vereenvoudigt het beheer van de diverse catalogi van bedrijven. Voor meer informatie: www.e-buzz.nl.

Voor meer informatie:

e-Buzz bv
Piet Munsterman
Telefoon: 023-555 49 49
E-mail: p.munsterman@e-buzz.nl

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Paul Maris
Telefoon: 030-656 50 70
E-mail: paul@lvtpr.nl


Verstreken tijd: 21 jaar en 7 dagen
e-Buzz bv contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl