ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 60 dagen geleden)
Bedrijf:

Belkin introduceert Bluetooth USB-adapter

Nieuwe stap vooruit in draadloze verbindingen met Belkin

Belkin, Schiphol-Rijk, 28 april 2005 – Belkin introduceert een nieuwe Bluetooth™ USB-adapter. Hiermee kunnen gebruikers een draadloze verbinding leggen tussen een desktop-pc of laptop met USB-aansluiting en draadloze Bluetooth-apparaten. De Bluetooth™ USB-adapter biedt de mogelijkheid om draadloos verbinding te maken met tot zeven Bluetooth-apparaten tegelijkertijd waardoor er een PAN (personal area network) ontstaat. Daarnaast maakt de USB-adapter gebruik van Bluetooth v1.2, hetgeen een aanzienlijke verbetering betekent van de kwaliteit voor spraaktoepassingen.

Voordelen

  • Biedt de mogelijkheid om tot zeven Bluetooth-apparaten tegelijkertijd aan te sluiten
  • Voegt draadloze Bluetooth v1.2- technologie toe aan een pc of laptop met USB-aansluiting
  • Verbeterde applicaties voor verwerking van stemgeluid ten opzichte van v1.1
  • Compact formaat
  • Verbruikt minder energie in vergelijking met v1.1
  • Stelt de gebruiker in staat om tot op 100 meter afstand te werken met Klasse 1 (Klasse 2 werkt tot op 10 meter)
  • Biedt ondersteuning voor 11 verschillende Bluetooth-profielen
  • Is compatibel met alle Bluetooth v1.1- en v1.2-apparaten
  • Twee jaar fabrieksgarantie en gratis technische ondersteuning

Prijzen en beschikbaarheid
De adviesverkoopprijs voor de 100m-variant (F8T008) is 35,95 euro incl. BTW en de 10m-variant (F8T009) is verkrijgbaar voor een adviesverkoopprijs van 26,95 euro incl. BTW.

BERICHT VOOR DE REDACTIE:

Afbeeldingen van deze producten voor print of reproductie zijn te vinden op images.belkin.com/partnumber

Over Belkin
Belkin (www.belkin.nl) is wereldwijd marktleider op het gebied van connectiviteitsoplossingen en biedt een brede reeks innovatieve producten voor de computer, elektronische en audiovisuele apparatuur en de mobiele consument. De diverse productcategorieën bestaan uit 255 wereldwijde patenten met vooraanstaande technologieën op het gebied van USB- en FireWire®-apparaten, draadloze en bekabelde SOHO netwerkproducten, KVM-switches, Bluetooth™, het delen van randapparatuur, spanningsbeveiligingsproducten, kabels en Apple iPod®-accessoires. Tevens heeft Belkin zijn assortiment uitgebreid met mobiele telefoon- en PDA-accessoires, laptoptassen en oplossingen voor de mobiele consument.
Belkin is een privé-bedrijf met kantoren in Europa, Noord-Amerika, Australië en het Verre Oosten. Het Europese hoofdkantoor en distributiecentrum bevindt zich in het Engelse Northamptonshire. Daarnaast zijn er kantoren gevestigd in Nederland, Frankrijk, Duitsland en Zweden.

Voor meer informatie over Belkin kunt u contact opnemen met:

Belkin BV
Sandy de Roos
Tel. +31 (0)20 654 7329
sandyr@belkin.com

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met: Jane Brands van LEWIS, het IT PR bureau:
LEWIS Communications BV
Jane Brands
Tel. +31 (0 )40 235 46 00
janeb@lewispr.com


Verstreken tijd: 21 jaar en 60 dagen
Belkin contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
Logo DXC Technology
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103790 persberichten
7039 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17503 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl