www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 91 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Nobel Van Dijk & Partners introduceert Managed Services voor MKB

Outsourcing nu ook reële optie voor MKB

Naarden, 31 maart 2005 - Nobel Van Dijk & Partners (NVD&P), ICT-dienstverlener in de business-to-business markt, introduceert per 1 april Managed Services. Een compleet pakket van servicediensten waarmee MKB-bedrijven hun ICT-beheer geheel of in delen kunnen uitbesteden. Harold Halewijn, technisch directeur bij NVD&P: “Doordat bedrijven zelf het dienstenpakket samenstellen, de kosten relatief laag zijn en de contractduur beperkt is, wordt outsourcing volgens ons nu ook voor MKB-bedrijven een reële optie.”

De diensten die Managed Services biedt zijn zodanig ingericht dat ze binnen elke organisatie kunnen worden toegepast. Harold Halewijn: “Doordat de diensten zijn gestandaardiseerd hebben we geen inwerkperiode nodig en kunnen we dus een stuk sneller en efficiënter werken. Zo houden we de kosten voor de klant laag en kunnen we hen bovendien de mogelijkheid bieden zich voor één jaar vast te leggen in plaats van een meerjarencontract dat vaak wordt geboden door grotere partijen.”

Onder de klanten van NVD&P bevinden zich 900 MKB-bedrijven. Volgens NVD&P is Managed Services hét antwoord op de behoeften van deze groep wat betreft ICT-outsourcing. Kees Koomen, directeur NVD&P: “We doen er alles aan om op de juiste wijze in te spelen op de behoeften van deze voor ons zeer belangrijke doelgroep. Met Managed Services is dat goed gelukt. De solution is zó ingericht dat de veel gehoorde bezwaren tegen outsourcing als ‘te uitgebreid’, ‘te kostbaar’ en ‘een te lange verplichting’, niet meer opgaan. Wij verwachten er dan ook veel van.”

Het pakket van Managed Services bestaat uit acht diensten: Hardware Maintenance, Helpdesk & Incident Management, Configuration Management, Pro-active Server Management, Availability Management, Security Management, Storage Management en Support On-site. Binnenkort wordt het pakket uitgebreid met een Managed Printing Service en Managed IP Telephony Service. Bij sommige diensten, zoals Helpdesk & Incident Management, heeft de klant de keuze tussen verschillende standaarden, ofwel serviceniveaus. Na verloop van tijd kan de organisatie het gekozen pakket desgewenst inkrimpen of uitbreiden. Halewijn: “Managed Services is vergelijkbaar met een bouwdoos waar je blokken uit kan halen maar natuurlijk ook in kan doen.”

Over Nobel Van Dijk & Partners
Nobel Van Dijk & Partners, gevestigd in Naarden, is een full service ICT-dienstverlener in de business-to-business sector. NVD&P is bijna vijftien jaar actief in de automatiseringswereld en is in korte tijd uitgegroeid tot een onderneming met meer dan 110 medewerkers. Klanten kunnen bij NVD&P terecht voor zowel complexe als eenvoudige en grootschalige als kleinschalige installaties. In de werkwijze van NVD&P staan kennis, kwaliteit, betrouwbaarheid en flexibiliteit centraal. NVD&P heeft partnerships met Microsoft, Exact, Hewlett Packard, Citrix en Cisco. Naast 900 MKB bedrijven zijn onder meer Deloitte, KPMG en Nike klant van NVD&P. Zie voor meer informatie www.nobel.nl.


Verstreken tijd: 21 jaar en 91 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Nobel contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl