www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 100 dagen geleden)
Bedrijf:

Tiscali wint kort geding Chello

Utrecht, 22 maart 2005 – Tiscali is vanmiddag in het gelijk gesteld in het kort geding dat door Chello is aangespannen. Volgens Chello was de reclamecampagne Tiscali heeft nu wel een héééééél goede deal misleidend. De campagne betreft het nieuwste ADSL-product met een snelheid van 4MB, Tiscali ADSL Special met Telefonie, voor EUR 29,95 per maand. Abonnees kunnen met het abonnement snel internetten, gratis en onbeperkt in Nederland bellen* en voordelig internationaal en mobiel bellen via het internet.

Volgens Chello zou Tiscali de abonnee er onvoldoende op wijzen dat er boven op het abonnement van EUR 29,95 per maand standaard EUR 9,95 in rekening wordt gebracht. Er wordt echter geen EUR 9,95 extra per maand in rekening gebracht door Tiscali! De aanbieding van Tiscali betreft namelijk een volledig product met snel internet en telefonie voor EUR 29,95. Er zijn hieraan geen andere maandelijkse kosten verbonden.

De abonnee heeft de keuze om zijn KPN telefonieabonnement op te zeggen. Alleen in dat geval wordt er EUR 9,95 aan kosten doorberekend aan de klant, zijnde de kosten die Tiscali aan KPN moet betalen voor het gebruik van het laatste stukje netwerk. Ook dan is de abonnee nog altijd EUR 8,21 goedkoper uit dan in het geval het KPN-abonnement wordt aangehouden. Dit wordt duidelijk vermeld op de productpagina’s op de website van Tiscali (www.tiscali.nl).

* met uitzondering van betaalde servicenummers en op basis van een Fair Use Policy

Over Tiscali
Tiscali B.V. is de Nederlandse dochter van Tiscali S.p.A. (Nuovo Mercato, Milan: TIS; Nouveau Marché, Paris: 005773), ‘the Internet Communication Company’. Tiscali biedt breedband- en inbelinternettoegang voor consumenten en zakelijk gebruik, innovatieve communicatiediensten en content. Op 31 december 2004 had Tiscali 7,4 miljoen actieve gebruikers waarvan 1.652 met een ADSL-abonnement. Dit aantal blijft groeien. De corporate website van Tiscali is www.tiscali.com. De Nederlandse website van Tiscali is www.tiscali.nl

Meer informatie:
Van Kempen Public Relations & Public Affairs, telefoon (0)70 346 3760


Verstreken tijd: 21 jaar en 100 dagen
Tiscali contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu