www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (21 jaar en 85 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

The Salvation Army (Leger des Heils) kiest Verity zoeksoftware voor het intranet

Schaalbaarheid en beveiliging van Verity K2 Enterprise zijn bepalend voor de keuze

Nieuwegein, 16 maart 2005 - Verity maakt bekend dat het Leger des Heils de geavanceerde zoeksoftware Verity K2 Enterprise (K2E) inzet voor haar intranet. Om haar doelen te verwezenlijken, ontstond bij het Leger des Heils de behoefte om het personeel uit te rusten met hulpmiddelen waarmee zij efficiënt en effectief kritische informatie kunnen vinden.

"Het Leger des Heils wordt geconfronteerd met dezelfde uitdagingen als andere internationale ondernemingen. Ook wij hebben te maken met een groeiende hoeveelheid informatie in de vorm van e-mail, documenten en afbeeldingen verspreid over verschillende bestanden," aldus Theresa Dulcich, business software manager bij het Leger des Heils. "Onze organisatie had behoefte aan een betere manier om te zoeken in ons netwerk van gedeelde mappen en in meerdere databases."

Het Leger des Heils deed een uitgebreide evaluatie van verschillende enterprise search oplossingen. Al snel werd duidelijk dat Verity K2E als beste om weet te gaan met de toename van de informatiebronnen van het Leger. Deze bronnen bevatten momenteel meer dan één miljoen ongestructureerde en gestructureerde documenten. "De mogelijkheid om de toegang tot documenten te beheren was ook een belangrijke vereiste," aldus Dulcich. "Verity K2E heeft ons die controle en flexibiliteit geboden die men verwacht van beveiligingsmaatregelen voor ondernemingen." De toegangscontrole tot informatie die K2E biedt is transparant voor haar gebruikers. Gebruikers vinden relevante informatie snel en op een vertrouwde wijze terug. "De gebruikers zien een simpele zoekinterface op de welkomstpagina van het Leger des Heils," aldus Dulcich.

Verity's partner op het gebied van system integration, eTouch, speelde een belangrijke rol bij de implementatie van Verity K2E. De verbetering van het intranet van het Leger des Heils verliep in verschillende fases. De eerste fase is het gebruik van K2E voor het doorzoeken van e-mail en andere bestanden, waarbij de resultaten op relevantie gerangschikt worden. In de volgende fase wordt het gebruik van K2E uitgebreid naar het doorzoeken van de basisinformatie in de organisatie. "Het werk van het Leger des Heils vereist de meest effectieve oplossingen en technieken, met name op het gebied van informatietechnologie," zegt Anthony Bettencourt, president en CEO bij Verity. "Wij zijn vereerd dat onze K2 Enterprise software geselecteerd is om geavanceerde zoekdiensten te leveren voor het intranet van deze geweldige organisatie."

------------------------

Over het Leger des Heils
Het Leger des Heils, opgericht in 1865, is een evangelisch onderdeel van de Christelijke kerk, die in 109 landen wereldwijd mensen in nood helpt. De werkzaamheden van het Leger des Heils zijn onder andere het bieden van voedsel en onderdak aan daklozen, medische zorg en het opsporen van vermiste mensen.

Over eTouch
eTouch Systems is een leverancier van oplossingen voor Content Management, Process Automation en Portals. De oplossingen van eTouch bieden organisaties de mogelijkheid om de waarde van hun informatie te maximaliseren en de total cost of ownership terug te brengen door de content lifecycle te optimaliseren vanaf het ontstaan tot de verspreiding ervan. De onderneming biedt consultancy, CMS producten en diensten op het gebied van outsourcing. Klanten van eTouch zijn onder andere NASA, Johnson and Johnson, Cisco Systems en Veritas.

Over Verity
Verity's oplossingen voor intellectual capital management bieden geïntegreerde zoek-, classificatie-, aanbevelings-, monitorings- en analysemogelijkheden binnen de real-time stroom van informatie van een organisatie. Dit alles tezamen met de vraag en antwoord (Q&A) interfaces voor effectieve online self-service. Verity's geïntegreerde content capture en processes automation oplossingen maken handmatige processen efficiënter en vergroten de controle van klanten op hun eigen bedrijfsvoering.

Verity (Nasdaq: VRTY) bedient ruim 600 klanten in de Benelux en ruim 11.500 klanten wereldwijd. 90 van de Fortune 100 klanten gebruiken Verity software. Voorbeelden van klanten in de Benelux zijn: Europese Commissie, Europol, NATO, bijna alle Nederlandse ministeries, Gemeente Amsterdam, ABN AMRO, Fortis Bank, Delta Lloyd, DSM, Océ, VNU, Wolters Kluwer, Reed Elsevier, KPMG, Ernst & Young, Unilever en Numico. Verity is door Gartner zowel in 2002, 2003 als 2004 uitverkozen als leider in het Gartner Magic Quadrant voor Enterprise Search. Voor aanvullende informatie kunt u onze website bezoeken: www.verity.com.

This press release contains forward-looking statements relating to The Salvation Army's future implementation of Verity K2 Enterprise on its intranet Web site, as well as the expected benefits The Salvation Army will receive from utilizing Verity K2 Enterprise. Actual results are subject to risks and uncertainties, including the risk that integration of Verity K2 Enterprise into The Salvation Army's intranet Web site will not occur as anticipated as a result of unforeseen technical difficulties; and the customer may choose to implement the Verity capability differently or on a different timeline than Verity or The Salvation Army currently anticipates. These and other risks relating to Verity and its business and products are set forth under the caption "Risks Relating to Our Operations" in Verity's Form 10-Q filed with the United States Securities and Exchange Commission on January 7, 2004.

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:
Purdey Horbach
035 - 582 27 30 of 06 - 215 742 61
verity@marcommit.nl

###

Verity and the Verity logo are registered trademarks or trademarks of Verity, Inc.


Verstreken tijd: 21 jaar en 85 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Autonomy Benel.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl