Utrecht, 10 februari 2005 – Netwerkintegrator en -dienstverlener Telindus heeft zijn team in Nederland uitgebreid met drie solution managers en drie salesfunctionarissen.
Gerard Albers is aangetrokken als solution manager managed services. Albers is afkomstig van Capgemini, waar hij sales manager outsourcing was. Bert ten Broeke begint als solution manager storage. Hij werkte hiervoor als senior account manager bij Fujitsu in Nederland. Freddy Korte is aangesteld als solution manager voice. Hij werkte hiervoor bij Imtech ICT Communication Solutions als senior account manager.
Daarnaast heeft Telindus drie salesfunctionarissen aangesteld: Eric Otten als sales consultant storage, Stefan van Denderen als sales consultant voice en Gert-Jan Hoefakker als senior sales executive finance.
-----------------
Gerard Albers
Bert ten Broeke
Freddy Korte
* Foto’s op hoge resolutie van de zes nieuwe medewerkers zijn opvraagbaar bij telindus@whizpr.nl. Geef daarbij s.v.p duidelijk aan welke foto(‘s) u wilt ontvangen.
Over Telindus
Telindus Group NV (Euronext Brussel: TEL) is een internationaal ICT-bedrijf dat netwerkgebaseerde oplossingen levert aan de zakelijke markt en de publieke sector. Als partner voorziet Telindus voorziet deze sectoren van veilige multimedianetwerken, ondersteund met management- en supportdiensten.
Telindus heeft meer dan 30 jaar ICT-ervaring en investeert veel in kennis om moderne telecommunicatienetwerken gedurende de complete levenscyclus te ondersteunen. Telindus is gespecialiseerd in het aanbieden van hoogwaardige consultancy-, integratie- en managementdiensten op gebieden als netwerkconvergentie (multimedia), videosurveillance, geïntegreerde beveiliging, mobiliteitsoplossingen en netwerktoegang.
Telindus behaalde in 2003 een omzet van 518 miljoen euro, waarvan 35% uit netwerkdiensten en 65% uit netwerkproducten. Het bedrijf beoogt in 2006 een 50:50 omzetverhouding. Telindus is met een internationaal team van 2.200 werknemers aanwezig in 14 landen, waaronder landen in West-Europa, Hongarije, Israël, China en Thailand.
Telindus’ klantenlijst en strategische partnerships met vooraanstaande hardwareleveranciers bieden een solide basis aan ondernemingen, telecombedrijven en overheidsinstellingen die op zoek zijn naar netwerk ICT-oplossingen.
Het hoofdkantoor van Telindus is gevestigd in België. www.telindus.nl
Voor meer informatie
Telindus
Karin van Ieperen
Marketing Manager
030 - 247 75 42
karin.vanieperen@telindus.nl
Whizpr
Mirjam Hulsebos
0317 – 410483
telindus@whizpr.nl