www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 81 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Edelman

Oscar Uhlhorn directeur Projects & Infrastructure bij BT

De Consulting & Systems Integration-tak van BT (voorheen Syntegra) heeft Oscar Uhlhorn aangesteld als directeur Projects & Infrastructure (P&I).

De divisie Projects & Infrastructure houdt zich bezig met ontwerp, levering en beheer van ICT-oplossingen op het gebied van onder andere kantoorautomatisering, applicatie integratie en informatiebeveiliging. Het betreft hierbij klanten binnen de top van het MKB en de grootzakelijke markt in uiteenlopende branches. In deze functie is Oscar Uhlhorn verantwoordelijk voor zowel de sales- als de delivery-organisatie.

Oscar (57) heeft hiervoor gewerkt voor onder meer Amdahl, IBM, Banya Consultancy, Lucent en laatstelijk als commercieel directeur voor Avaya Nederland B.V. Oscar brengt een schat aan ervaring in de IT-industrie met zich mee en beschikt over een zeer brede commerciële en management ervaring.

"Als directeur P&I kan ik mijn ICT-achtergrond en ervaring op het gebied van management en sales direct benutten. Daarbij zie ik het als een uitdaging om een bijdrage te kunnen leveren aan de IT & netwerkstrategie van BT", aldus Uhlhorn. "Mijn voornaamste taak binnen BT is het verbreden van het product/dienstenportfolio, waarbij de nadruk op de wensen van de klant ligt".

Over BT
BT Group plc. bundelt een geïntegreerde groep communicatiebedrijven en kent een notering aan de effectenbeurzen van Londen en New York. British Telecommunications plc. (BT) is de dochteronderneming van BT Group waarin vrijwel alle bedrijfsonderdelen en activa van BT Group plc. zijn verzameld.

BT is een van 's werelds grootste leveranciers van communicatieoplossingen, met klanten in Europa, Noord- en Zuid-Amerika, Zuidoost-Azië en Australië. De kernactiviteiten van BT omvatten de levering van ICT-oplossingen waarin het netwerk centraal staat, lokale, landelijke en internationale telecommunicatiediensten en hoogwaardige producten en diensten op het gebied van breedband en internet.

BT is actief met drie divisies:

- BT Retail biedt diensten en oplossingen voor vaste en mobiele communicatie en heeft meer dan 20 miljoen Britse consumenten en bedrijven als klant. Daarnaast is deze tak van BT één van de grootste Britse internetproviders

- BT Wholesale levert binnen het Verenigd Koninkrijk netwerkdiensten en -oplossingen (waaronder breedband, private circuits en PSTN) aan ruim 600 operators of dienstverleners op het gebied van vaste en mobiele telefonie

- BT Global Services levert internationale ICT-diensten aan grote Europese organisaties met meer locaties. BT Global Services is actief in 136 landen en biedt tevens internationale IT- en netwerkdiensten. BT Nederland is onderdeel van BT Global Services en sinds 1989 actief op de Nederlandse markt.

In het boekjaar 2003-'04 (einde 31 maart) behaalde BT Group een omzet van 18,519 miljard pond. De winst voor goodwill, aflossingen, buitengewone lasten en belastingen bedroeg 2,013 miljard pond.

Bezoek voor meer informatie www.bt.com.


Verstreken tijd: 21 jaar en 81 dagen
BT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu