Amsterdam, 27 januari 2005 - Mercury, leverancier op het gebied van Business Technology Optimization (BTO), introduceert een Rapid Replacement Program voor organisaties die gebruikmaken van de software van Niku en Changepoint (Compuware). Het programma ondersteunt klanten bij een soepele migratie van hun bestaande, verouderde Project Portfolio Management (PPM) toepassingen naar Mercury IT Governance Center.
Mercury IT Governance Center biedt een complete omgeving en portfolio van software om IT-processen optimaal te beheren en in lijn te brengen met de bedrijfsdoelstellingen.
Het programma loopt tot en met 30 juni 2005.
Zie hier voor het volledige Engelstalige bericht.
-------------------------------
Over Mercury
Mercury Interactive (NASDAQ: MERQ), een van de belangrijkste leveranciers op het gebied van Business Technology Optimization (BTO), heeft als doel klanten te ondersteunen om de bedrijfswaarde van informatietechnologie te optimaliseren.
Mercury is opgericht in 1989, opereert wereldwijd en is één van de snelst groeiende ondernemingen op het gebied van enterprise software. Mercury biedt software en services om prioriteiten, mensen en IT-processen aan te sturen, om applicaties te leveren en te beheren en de IT-strategie en -uitvoering te integreren.
Klanten in de hele wereld vertrouwen op de producten en diensten van Mercury om de kwaliteit en performance van applicaties te verbeteren en de IT-kosten, risico’s en compliance te managen. BTO-producten worden aangevuld met technologieën en diensten van global business partners.
Meer informatie over Mercury is te vinden op www.mercury.com.
Voor meer informatie:
Mercury
Lisette Huyskamp
Tel: 030 241 7090
lhuyskamp(at)mercury.com
Whizpr
Marieke Adama of Martinique Walraven
Tel: 0317 410 483
mercury(at)whizpr.nl