ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (21 jaar en 182 dagen geleden)
Bedrijf:

Nedap levert toegangscontrolesysteem aan ABN AMRO

ABN AMRO gaat – gefaseerd - haar vestigingen in Europa met het AEOS toegangscontrolesysteem van Nedap uitrusten. Na een zorgvuldige analyse van de beschikbare systemen op de markt heeft de bank vanwege de schaalbaarheid, optimale veiligheid en gebruikersgemak uiteindelijk een keuze gemaakt voor AEOS.

“Het grote voordeel van Nedap AEOS is dat we, op termijn,  door heel Europa met één toegangscontrolesysteem toe kunnen. Dit zorgt er voor dat ons security beleid eenvoudiger en tegen lagere kosten op onze kantoren kan worden geïmplementeerd. Medewerkers van de bank kunnen straks met één pas, mits geautoriseerd, toegang krijgen tot alle Europese kantoren. En met Nedap AEOS wordt optimaal gebruik gemaakt van de investeringen die ABN AMRO in de loop van de jaren heeft gedaan in een veilig en betrouwbaar computernetwerk,”  aldus de projectleider bij ABN AMRO.

Nedap N.V. is vijf jaar geleden gestart met de ontwikkeling van het geheel nieuwe toegangscontrolesysteem Nedap AEOS waarbij de nieuwste ICT-ontwikkelingen zijn toegepast. De toekomstgerichte, zeer flexibele AEOS architectuur is gebaseerd op open industriële communicatie- en software standaarden, waarbij maximale systeembeveiliging en integriteit behouden blijft. “Dit in combinatie met de Europese Nedap organisatie zorgt er voor dat Nedap als geen ander in staat is echte internationale Security oplossingen te realiseren.” zegt Berend Jan Palamba, verantwoordelijk voor de Security Management activiteiten binnen Nedap N.V.. “Hiermee zijn wij uniek gepositioneerd om te profiteren van de trend dat steeds meer internationale opererende organisaties kiezen voor één toegangscontrolesysteem waarop alle vestigingen worden aangesloten ” 
 
www.nedap-aeos.com

De Nedap Security Management systemen worden iedere dag wereldwijd door miljoenen mensen gebruikt in banken, vliegvelden, ziekenhuizen, gemeentelijke gebouwen en industriële omgevingen. Nedap past als eerste de nieuwste technologieën toe en heeft zo een solide reputatie opgebouwd als marktleider van geavanceerde security management systemen.

Voor meer informatie over Nedap en AEOS, kunt u contact opnemen met Berend Jan Palamba op 0544-471666 of via berendjan.palamba@nedap.com.

Nedap N.V. is een toonaangevende producent van producten, systemen en diensten op het gebied van o.a. geintegreerde oplossingen voor toegangscontrole, geautomatiseerde bedieningssystemen, informatieverwerking, maar ook elektronische besturingssystemen en elektronisch schakelende voedingen. Nedap is in 1929  opgericht en sinds 1949 genoteerd aan de beurs in Amsterdam (EuroNext) en heeft wereldwijd ruim 600 personeelsleden.


Verstreken tijd: 21 jaar en 182 dagen
Nedap Security.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl