ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 142 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

LEWIS vertegenwoordigt Informatica

LEWIS werkt vanaf vandaag samen met Informatica in Nederland. Informatica Corporation (NASDAQ: INFA) is de marktleider op het gebied van data-integratiesoftware.
 
Informatica helpt bedrijven om inzicht te creëren in de verschillende informatiebronnen. Het bedrijf is begonnen als ETL-leverancier, maar heeft zijn focus verbreed naar andere, bredere data-integratieoplossingen, zoals datamigratie en synchronisatie, legacy-migratie, ERP-implementatie en real-time data-integratie. Met de producten van Informatica kunnen bedrijven hun informatie ontsluiten, de kwaliteit ervan controleren en verbeteren, en tevens inzicht krijgen in bedrijfsprestaties, -processen en -metadata. Dat leidt tot lagere kosten, meer inzicht en een hogere productiviteit. Tevens kan er proactief  worden ingespeeld op de naleving van wet- en regelgeving, zoals Basel II en Sarbanes Oxley.
 
De productlijn van Informatica bestrijkt:

  • Integrate: PowerCenter is een data-integratieplatform dat allerlei informatie uit verschillende bronnen verzamelt, integreert en opslaat in bijvoorbeeld één datawarehouse;
  • Access: PowerExchange is software die zorgt voor toegang tot complexe bronsystemen, en dan met name legacy;
  • Audit: SuperGlue is een Metadata Directory voor zowel IT- als zakelijke gebruikers, die metadata uit diverse heterogene systemen (ontwerp-tools, databases, BI-tools, ETL-tools) verzamelt, integreert, visualiseert en analyseert.
  • Visualize: PowerAnalyzer is een op internettechnologie gebaseerd Business Intelligence platform waarmee elke gebruiker de voor hem of haar benodigde managementinformatie op een persoonlijk dashboard kan visualiseren. Alle functionaliteit zoals alerts, broadcasting, rapportages, drilldown, rapport en ontwerp, etc. maakt standaard deel uit van PowerAnalyzer. 

Informatica richt zich met zijn producten op de top van het bedrijfsleven. In totaal maken dagelijks meer dan 2.100 organisaties wereldwijd gebruik van de data-integratieoplossingen van Informatica. In Nederland heeft het bedrijf meer dan 85 klanten die behoren tot de 150 grootste bedrijven. Voorbeelden van klanten zijn onder andere ING Bank, Mexx en Flora Holland, SNS Bank, Min van Defensie, Achmea, VNU, NEC Computers, KPMG, en Zorgverzekeraar VGZ.
 
Informatica werkt samen met verschillende partners, verkooporganisaties, hardwareleveranciers, ontwikkelaars en meer dan 150 internationale en off-shore systeemintegrators die klanten helpen bij het oplossen van hun meest complexe data-integratie en business-intelligencevraagstukken.
 
Informatica heeft diverse experts in dienst, die hun mening kunnen geven op alle technologiegebieden waarin Informatica actief is. Voor meer informatie over Informatica of een interview met één van de specialisten kunt u contact met mij opnemen via e-mail lilianv@lewispr.com of op 040-235 46 00. Natuurlijk kunt u ook een bezoek brengen aan de website van Informatica: www.informatica.com of www.informatica.com/nl voor de Nederlandse site


Verstreken tijd: 22 jaar en 142 dagen
TEAM LEWIS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR