www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 171 dagen geleden)
Bedrijf:

Scarlet tekent Voice over DSL order bij Allied Data Technologies

Spijkenisse, Nederland, 27 oktober 2004 – Allied Data Technologies, specialist op het gebied van Customer Premises Equipment (CPE) voor de Local Loop (PSTN, ISDN, xDSL), kondigt vandaag een order aan van Scarlet Telecom, één van de grootste telecomaanbieders in de Benelux, voor de levering van 20.500 Integrated Access Devices (IAD).

De order betreft een Voice over DSL IAD die VoATM, ADSL Annex A en ADSL Annex B ondersteunt in één product. Met behulp van Allied Data’s VoDSL IAD positioneert Scarlet zich als aanbieder van gecombineerde spraak- en data diensten waarbij klanten kunnen bellen via een ADSL-breedbandverbinding.

‘Scarlet richt zich met haar product op het bellen en internetten via een lijn, waardoor het in Nederland en België nu mogelijk is om volledig over te schakelen naar Scarlet met behoud van nummer’, zegt Marijn de Jong COO van Scarlet Telecom. ‘Allied Data Technologies is voor ons de geschikte partner omdat  Allied Data dé partij is die doorontwikkelt op VoDSL en  marktleider is in de Benelux op het gebied van VoDSL.’

‘Met onze VoDSL IAD’s heeft Scarlet een ideale tool in handen om hun spraak- en datadiensten te combineren en verder uit te breiden’, aldus Jeroen van Eersel, Sales & Marketing Manager van Allied Data Technologies. ‘Onze producten liggen momenteel bij alle grote telecomaanbieders in de Benelux. De tijd van gescheiden spraak- en datadiensten  is definitief voorbij.’




Over Scarlet:
Scarlet is sinds 1992 actief op de telecommunicatiemarkt in Nederland en sinds 1997 op de Belgische markt. Scarlet bedient met zo'n 325 werknemers circa 1,5 miljoen particuliere én zakelijke klanten in de Benelux. Scarlet biedt een omvangrijk dienstenpakket, bestaande uit: vaste en mobiele telefoniediensten en internetdiensten (internettoegang, breedband-IP, web- en server-hosting). Door grote acquisities in 2002 en 2003 beschikt Scarlet in België bovendien over één van de grootste en technisch meest hoogstaande glasvezelnetwerken. Scarlet heeft altijd een duidelijke strategie voor ogen gehad: groeien in de Benelux naar een nummer twee positie. Meer informatie op www.scarlet.be en www.scarlet.nl.

Voor meer informatie over Scarlet, neem contact op met:
Sandra Ottens, PR/Corporate Communicatie
E-mail: Sandra.ottens@scarlet.biz
Tel:  +31(0)320 294 494
Fax: +31(0)320 294 443

Over Allied Data Technologies:
Allied Data Technologies (www.allieddata.com) is een Nederlandse fabrikant van modems en andere communicatie applicaties, zoals ISDN apparatuur, PC Cards, Remote Access Servers en xDSL toepassingen zoals ADSL en VoDSL producten. Haar eigen Research en Development afdeling kan rekenen op een jarenlange ervaring en heeft een excellente reputatie in de markt voor wat betreft innovatieve en klantspecifieke applicaties. Alle nieuwe productlijnen van Allied Data Technologies bv, zoals de CopperJet ADSL-modem serie, worden in huis geproduceerd en geassembleerd in haar eigen fabriek in Rayong - Thailand. Met een uitgebreid netwerk van kantoren door heel Europa, Thailand en de VS, is Allied Data Technologies een van de hoofdspelers op de wereldwijde datacom markt.

Voor meer informatie over Allied Data Technologies, neem contact op met:
Allied Data Technologies bv, Jurelyn van Kapel - Doelslamet
E-mail: JurelynD@allieddata.com
Tel: (0181) 6 52 519
Fax: (0181) 6 14 840


Verstreken tijd: 22 jaar en 171 dagen
Allied Data Te.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu