www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 118 dagen geleden)
Bedrijf:

WatchGuard opent online security-informatiebron voor kwetsbaar middensegment

Security Awareness website maakt waardevolle security-informatie vrij toegankelijk voor middelgrote organisaties

26 oktober 2004 – WatchGuard Technologies, Inc. (Nasdaq: WGRD) introduceert de WatchGuard Security Awareness website. Deze website biedt IT-Managers en bedrijfsleiders van middelgrote bedrijven achtergrondinformatie over netwerkbeveiliging. Het middensegment is volgens WatchGuard een risicogroep als het gaat om bedreigingen via het internet. Met de Security Awareness website wil WatchGuard bedrijven beter voorlichten over security.

De Security Awareness website bevat praktische tips voor betere beveiliging van de onderneming en handvaten voor het identificeren en analyseren van zwakke plekken in het systeem. Ook biedt de website ondersteuning bij het maken van een securitybeleid en -plan op maat. Documenten over uiteenlopende onderwerpen helpen IT-managers bij het in kaart brengen van hun specifieke securitybehoeften.

De Security Awareness website is onderdeel van WatchGuard’s voortdurende inspanning om IT-beheerders en zakelijke gebruikers in het middensegment wereldwijd te informeren over netwerkbeveiliging. WatchGuard heeft daarvoor een groot aantal online informatiebronnen algemeen toegankelijk gemaakt op: www.watchguard.com/awareness.

Middelgrote organisaties in het bijzonder zijn volgens WatchGuard kwetsbaar voor bedreigingen via het internet. Zij hebben in de meeste gevallen geen full-time securityspecialist in dienst, waardoor vaak minder bekwame mensen het netwerk beheren. Ook beschouwen middelgrote organisaties zichzelf niet als doelwit van hackeraanvallen, aangezien ze denken dat deze met name gericht zijn op de grotere ondernemingen. Ze realiseren zich vaak niet dat hackeraanvallen tegenwoordig grotendeels geautomatiseerd zijn en dat robots voortdurend het web afzoeken naar onvoldoende beschermde netwerken. Dit maakt praktisch elk netwerk doelwit van hackers.

“Security is voor middelgrote ondernemingen een belangrijk onderwerp geworden,” zegt John Stuckey, vice president of marketing bij WatchGuard. “Recent onderzoek van de Yankee Group heeft aangetoond dat 87% van de middelgrote organisaties in de afgelopen 12 maanden enige vorm van securityproblemen heeft gehad. Wij voorzien onze LiveSecurity Service-abonnees al jaren van kwetsbaarheidwaarschuwingen. Onze klanten waren hier zo enthousiast over dat we onze bronnen wereldwijd beschikbaar wilden maken voor een bredere groep organisaties. We hopen dat onze informatie op de Security Awareness website de last van IT-beheerders bij groeiende bedrijven met beperkte bronnen kan helpen verlichten.”

www.watchguard.com


Verstreken tijd: 22 jaar en 118 dagen
WatchGuard Tec.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl