www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 110 dagen geleden)
Bedrijf:

SecureComm sluit distributieovereenkomst met Datakey

Alblasserdam, 15 oktober 2004 –  SecureComm en Datakey hebben onlangs een overeenkomst gesloten voor de distributie van de diverse Datakey producten. SecureComm zal deze Strong Authentication & Single Sign-On oplossingen verkopen via haar businesspartners in de Benelux.

“We zijn verheugd dat we SecureComm als partner hebben kunnen toevoegen aan ons netwerk. We erkennen SecureComm als een bedrijf met een hoge potentie qua verkoop en ondersteuning naast een heldere focus op de ICT Security markt. SecureComm levert oplossingen via indrukwekkende partnerships en we zijn overtuigd dat onze oplossingen kunnen bijdragen om dit succesverhaal voort te zetten. SecureComm kent de markt en dat is wat we zochten in deze enerverende markt”, aldus Rob van Mastrigt, Area Manager van Datakey Benelux, UK & Ireland.

SecureComm levert communicatie & security oplossingen aan resellers welke aansluiten op de problematiek binnen ICT vraagstukken, met name in diverse verticale markten. Datakey zorgt er onder meer voor dat een onderneming reeds bestaande fysieke toegangsystemen, met bijv. magneetstrips voor toegang van het gebouw, serverruimten, liften en dergelijke, eenvoudig kan combineren met Datakey’s sterke, Smart Card (of iKey) gebaseerde, authenticatie op de werkplek. Usernames, passwords en digitale certificaten worden veilig op de Datakey smartcard of USB Dongle opgeslagen. Deze gevoelige informatie staat dus niet meer in het geheugen van de computer, hetgeen de toegangs-beveiliging naar applicaties en data aanzienlijk verhoogd. Ook koppelingen met biometrie, zoals fingerprint of facial recognition, is een optie. Daarnaast beschikt Datakeys AXIS over uiterst gebruiksvriendelijke Single Sign-On mogelijkheden, waardoor het vergeten van toegangscodes tot het verleden behoort, de helpdesk aanzienlijk ontlast wordt en informatiebeveiliging automatisch naar een hoger niveau getild wordt, aldus Raymond Kreefft, Directeur SecureComm.

“SecureComm is in staat gezamenlijk met haar businesspartners totale projecten te begeleiden en daar waar nodig de installatie namens de reseller te doen. Voor de totale oplossing die aangeboden moet worden naar eindgebruikers, heeft de reseller dus maar één aanspreekpunt nodig en dat is SecureComm. Op dit moment lopen er campagnes om leads te genereren voor onze resellers”, aldus Raymond Kreefft.

Over Datakey
Datakey legt de focus op geavanceerde Smartcard gebaseerde oplossingen, die toegangs- en identiteitsbeheer voor de gehele onderneming duidelijk en overzichtelijk maken. De oplossingen van Datakey maken het eenvoudiger om gebruikersgegevens en toegang tot informatiesystemen te beheren. De kerncomponenten van Datakey's oplossing – het AXIS systeem, de Management Center software, Smartcards en Card Management systeem - stellen ondernemingen in staat om gebruikers effectiever te identificeren en deuren te openen in zowel de fysieke als de online wereld.
Voor meer informatie: www.datakey.com

Over SecureComm
SecureComm levert Messaging, Mobility en Security oplossingen via een gekwalificeerd resellerkanaal in de Benelux. Met "Conceptuele Distributie" wil SecureComm dé Security & Communication Solution Provider zijn voor haar resellers in de Benelux . SecureComm is gevestigd in Alblasserdam. Meer informatie kunt u vinden op www.securecomm.nl

Perscontacten       

SecureComm B.V.
Raymond Kreefft
Kelvinring 44
2952 BG  Alblasserdam   
The Netherlands  
Tel: +31 (0)78-699 14 00    
Fax:+31 (0)78-699 94 11


Verstreken tijd: 22 jaar en 110 dagen
SecureComm B.V.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl