www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 84 dagen geleden)
Bedrijf:

PeopleSoft introduceert EnterpriseOne 8.11

Nieuwe versie bevestigt commitment PeopleSoft aan EnterpriseOne klanten

Amsterdam, 12 oktober 2004 – PeopleSoft Inc. heeft tijdens de APICS-conferentie 2004, PeopleSoft EnterpriseOne 8.11 geïntroduceerd. Aan de nieuwe versie zijn belangrijke software-elementen toegevoegd uit de PeopleSoft Enterprise-productsuite. Dit houdt in dat er meer dan 250 productverbeteringen zijn doorgevoerd inclusief nieuwe oplossingen voor het ontwerpen van productielijnen, het verwerken van inbound Radio Frequency Identification (RFID) zendingen en het onderhouden van klantcontacten. Daarnaast introduceerde PeopleSoft een nieuwe oplossing voor het plannen van verkoopactiviteiten en productie en zijn er belangrijke aanpassingen doorgevoerd ter verbetering van de ‘Total Ownership Experience’, de totale gebruikservaring van de productiebedrijven.

PeopleSoft EnterpriseOne 8.11 is ontwikkeld voor fabrikanten en producenten van consumptieartikelen, industriële artikelen, biotechnologie, asset intensive-sectoren en organisaties die projectgeoriënteerde diensten bieden.

“Productiebedrijven hebben te maken met heel specifieke zaken”, zegt Caspar Joustra, General Manager & Vice President PeopleSoft Benelux. “PeopleSoft EnterpriseOne 8.11 geeft deze organisaties meer inzicht en controle. Daarnaast toont PeopleSoft met deze nieuwe versie zijn commitment ten opzichte van de vroegere J.D. Edwards gebruikers.”

PeopleSoft Demand Flow Manufacturing
Deze nieuwe module wordt ingezet bij het formaliseren van het ontwerpen van productlijnen, het op peil houden van de hoeveelheid aanwezig materiaal en het bemannen van productielijnen gebaseerd op productievolume en aanwezige deskundigheid. De oplossing bevat technologie en kennis van JCIT International.

PeopleSoft RFID Processor
De technologie van deze module is gebaseerd op de al bestaande outbound RFID module van PeopleSoft. Met de PeopleSoft RFID Processor krijgen fabrikanten beter zicht op hun voorraad. Het maakt daarbij niet uit of deze voorraad onderweg is, opgeslagen is of al aanwezig is in de fabriek.

PeopleSoft EnterpriseOne CRM
PeopleSoft EnterpriseOne CRM is de eerste CRM-oplossing waarin de informatie over productieprocessen is opgenomen ten behoeve van de sales- en marketingactiviteiten. Deze informatie wordt gebruikt gedurende het gehele verkoop- en after sales-proces, het inboeken van de omzetverwachtingen, in real-time vastleggen van orders, en service management. De module is gebaseerd op de CRM-oplossing van PeopleSoft Enterprise CRM en integreert direct klantcontact met backoffice-activiteiten. Hierdoor ontstaat er een eenduidig klantbeeld door de hele organisatie.

PeopleSoft Sales and Operations Planning
Deze module verzorgt de centrale opslag van informatie in zake verkoop, productie, ontwikkeling en financiën. Op deze manier kan er sneller en effectiever geanticipeerd worden op veranderingen in de vraag naar producten.Tevens krijgen klanten beter inzicht in de financiële implicaties van beslissingen in de supply chain.

Naast het aanvullen van functionaliteit zijn ook aanzienlijke verbeteringen merkbaar ten aanzien van de performance en de ‘total ownership experience’. Zo is de installatietijd van de software met 40% verkort en is ook de doorlooptijd van bepaalde taken met 28% verkort.

PeopleSoft EnterpriseOne 8.11 wordt op dit moment in beta getest. De definitieve versie is beschikbaar in december 2004.

---------

Over PeopleSoft
PeopleSoft (NASDAQ: PSFT) is wereldwijd de één na grootste aanbieder van enterprise applicatiesoftware met 12.100 klanten in meer dan 25 sectoren en 150 landen. Voor meer informatie, kijk op www.peoplesoft.nl

Voor meer informatie:

PeopleSoft Benelux BV
Rob Cools
Tel.: 020 462 5400
rob_cools(at)peoplesoft.com

Whizpr
Marieke Adama
Tel.: 0317 410 483
peoplesoft(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 84 dagen
PeopleSoft Ben.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR