www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 70 dagen geleden)
Bedrijf:

Software AG presenteert nieuw Portfolio voor Narrowcasting in Nederlandse markt op Retail & ICT 2004

Digital Signage op basis van bewezen technologieën helpt organisaties bij het opzetten van hoogwaardige kwalitatieve Narrowcasting kanalen

Nieuwegein, 7 oktober 2004, Software AG introduceert tijdens de vakbeurs Retail & ICT op 1, 2 en 3 november aanstaande een nieuw productenportfolio voor Narrowcasting en Self Service op de Nederlandse markt.

Software AG beantwoordt hiermee aan de stijgende vraag in de markt. "Met name in het retailsegment zien we de aandacht groeien voor het inzetten van nieuwe technologie ter verbetering van instore communicatie", aldus Huub Janse, Managing Director bij Software AG Nederland BV. "Omdat we gebruik maken van open standaarden en gangbare technologie voor displays en netwerken zijn we in staat de kostprijs voor de invoering van dergelijke systemen zeer laag te houden. Tezamen met de prijsdaling van kwalitatieve schermtechnologie verwachten we daarom een doorbraak op dit gebied in de komende jaren. Het gaat hierbij dan vooral om het benutten van dit nieuwe medium om consumenten meer gericht te kunnen beïnvloeden op de plaats waar zij hun aankoopbeslissingen maken; in de winkel dus. Men streeft naar een verlenging van het winkelbezoek, en uiteindelijk naar een grotere besteding van de consument."

De toenemende vraag binnen retail komt duidelijk naar voren in de opzet van de vakbeurs Retail & ICT, waarbij narrowcasting één van de hoofdthema's is.
Software AG biedt een innovatieve en volledige oplossing omdat ze naast geavanceerde technologie ook veel ervaring met systeemintegratie heeft. Het is bijvoorbeeld mogelijk de informatie op plasma schermen direct uit operationele systemen, zoals logistieke- en voorraadsystemen, te betrekken.

Hiermee wordt een real-time integratie bereikt die ten goede komt aan de actualiteit. Ook biedt het Software AG-portfolio de mogelijkheid direct de inhoud van displays aan te passen aan de feitelijke situatie ter plekke; bijvoorbeeld afhankelijk van het aantal kijkers. Met deze benadering tilt Software AG narrowcasting naar een volwassen niveau.

Over Software AG
Software AG realiseert een eenduidig en real-time inzicht in strategische bedrijfsinformatie door bestaande informatiesystemen en informatiebronnen te integreren. Bovendien moderniseert Software AG mainframe- en open- systemen.
De oplossingenportfolio van Software AG is gebouwd rond productfamilies Adabas, Natural, EntireX en Tamino.

In totaal werken er 2.500 mensen bij Software AG die bedrijfskritische informatiesystemen van meer dan 3.000 klanten ondersteunen. Software AG heeft verkoopvestigingen in 59 landen. Het bedrijf heeft vier research & development-laboratoria in drie continenten. Software AG is vandaag de grootste Europese leverancier van systeemsoftware.

Software AG is opgericht in 1969. Het hoofdkantoor is gevestigd in Darmstad, Duitsland. Software AG is genoteerd aan de Frankfurt Stock Exchange (TecDAX, ISIN DE 0003304002 / SOW). In 2003 boekte Software AG een omzet van 420 miljoen Euro.

Meer informatie op www.softwareag.com.

Media Nederland:

Software AG Nederland BV
Eduard Smeets
Marketing Executive
Marconibaan 12
3439 MS Nieuwegein
Tel: + 31 30 750 3000
Fax: + 31 30 750 3099
eduard.smeets@softwareag.com
www.softwareag.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 70 dagen
Software AG Ne.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl