Wijchen, 5 oktober 2004 – Packard Bell, de consumentendivisie van NEC Computers Nederland, komt met een nieuw servicepakket: PB Care Value Edition. Dit pakket is - met 99,99 euro inclusief BTW - specifiek afgestemd op Packard Bell desktops en notebooks met een prijs van minder dan 1.000 euro. PB Care is een servicepakket waarmee consumenten de één jaar standaardgarantie kunnen uitbreiden naar drie jaar garantie en extra ondersteuning.
Voorheen had Packard Bell één PB Care pakket voor alle desktops, PB Care Home, en één voor alle notebooks, PB Care Note. Dit garantiepakket kost voor desktops 149 euro (incl. BTW) en voor notebooks 169 euro (incl. BTW). Deze pakketten blijven bestaan voor computers boven de 999 euro.
Hans Schinkel, General Manager van Packard Bell: “Met PB Care Home Value Edition en PB Care Note Value Edition kunnen consumenten die voor een voordelige computer kiezen, voortaan een garantiepakket aanschaffen voor een prijs die beter in verhouding staat tot de aankoopprijs van de computer. Aangezien blijkt dat computers onder de 1.000 euro ook in het onderhoud minder kosten, hebben we de kostprijs van het servicepakket voor deze specifieke productgroep kunnen verlagen. De service is dan ook exact hetzelfde als bij de bestaande PB Care pakketten.”
Over PB Care
Voor alle PB Care pakketten geldt dat desktops gedurende drie jaar on-site worden gerepareerd. Voor notebooks is een pick-up repair en return-garantie van drie jaar van toepassing. Daarnaast profiteren consumenten gedurende deze periode van een lager telefoontarief van de Packard Bell helpdesk.
Beschikbaarheid
PB Care Home Value Edition en PB Care Note Value Edition zijn beschikbaar via het retailkanaal van Packard Bell. Deelnemende winkels zijn te vinden op
www.packardbell.nl.
-------------
Over Packard Bell
Packard Bell, de consumentendivisie van NEC Computers Nederland B.V., werd in 1986 opgericht en is één van Europa’s vooraanstaande leveranciers van thuiscomputers. Packard Bell heeft in de gehele wereld 3.000 mensen in dienst; haar Europese hoofdkantoor bevindt zich in Wijchen, Nederland.
Packard Bells strategie is om krachtige thuiscomputers aan te bieden door middel van uitgebreide productlijnen, nieuwste technieken, opvallend design, sterke partners en volledige internetintegratie om zo tegemoet te komen aan de eisen van de eindgebruiker. Packard Bell-producten worden bij alle grote retailketens verkocht.
Ondersteund door haar filosofie en de positie die zij in de markt verworven heeft, creëerde Packard Bell in 1999 het Packard Bell European Institute of Home Computing. Dit instituut heeft als doel de invloed van computers op het dagelijks leven van Europeanen te observeren, te bestuderen en te analyseren. www.packardbell.nl
Voor meer informatie:
NEC Computers Nederland B.V.
Claudia Meijer
024-648 99 45
claudia.meijer(at)nec-computers.com
Whizpr
Annerieke Kamphuis
0317 410 483
packardbell(at)whizpr.nl