Nieuwegein, 16 september 2004 - Control Break International (CBI), de Nederlandse ontwikkelaar van SafeBoot, breidt zijn assortiment uit met SafeBoot Content Encryption (CE); software om bestanden en mappen te versleutelen. Het product is een aanvulling op SafeBoot Device Encryption, dat de complete harde schijf versleutelt van mobiele apparaten als laptops en PDA’s.
Met SafeBoot CE kunnen gebruikers met dezelfde netwerkrechten versleutelde bestanden met elkaar delen over het netwerk. Ook als een bestand wordt bewaard op de server, op memory sticks, cd’s of dvd’s, blijft het bestand versleuteld. SafeBoot CE is uitgerust met een centraal beheersysteem voor snelle inzetbaarheid en eenvoudig beheer.
SafeBoot CE is het resultaat van CBI’s recente overname van Polytrust. Eerder dit jaar werkten beide bedrijven al samen aan een geïntegreerd product dat SafeBoot’s pc- en laptopbeveiliging combineert met Polytrust’s content protection technologie.
“Bij de ontwikkeling van SafeBoot CE hebben we de wensen van onze klanten centraal gesteld”, aldus Gerhard Watzinger, COO van CBI. “Naast versleuteling van gegevens op mobiele apparaten en desktops, richten wij ons daarom ook op versleuteling van informatie in de breedste zin van het woord.”
--------------
Over Control Break International en SafeBoot
Control Break International (CBI), een Nederlandse leverancier van software voor beveiliging van mobiele data, ontwikkelt en distribueert de SafeBoot-productlijn. De SafeBoot producten beveiligen data op notebooks, PC’s en PDA’s. Hierdoor wordt voorkomen dat niet-geautoriseerde personen toegang hebben tot bedrijfskritische gegevens. Dit gebeurt door middel van sterke toegangscontrole en krachtige encryptie. Control Break International heeft eigen verkoop- en supportvestigingen in Nederland, Duitsland, Groot-Brittannië, Frankrijk en de Verenigde Staten. Daarnaast heeft het bedrijf wereldwijd distributeurs in meer dan 40 landen. De ABN Amro bank heeft sinds 2003 een minderheidsbelang in het bedrijf. Voor meer informatie: www.safeboot.com.
Voor meer informatie:
Control Break International
Tom de Jongh
Tel: +31 (0)30 - 63 48 800
tom.dejongh(at)safeboot.com
Whizpr
Annerieke Kamphuis
Tel: +31 (0)317 - 410 483
safeboot(at)whizpr.nl