www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 100 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

PharmaScience kiest Information Builders als bedrijfstandaard voor Enterprise Business Intelligence

WebFOCUS geeft real-time inzicht in kritische bedrijfsprocessen

Amstelveen, 30 augustus 2004 - Information Builders, toonaangevend in Enterprise Business Intelligence (EBI) en real-time Web reporting, meldt dat PharmaScience WebFOCUS heeft gekozen als bedrijfsstandaard voor Enterprise Business Intelligence (EBI). De keuze is gemaakt na een intensieve evaluatie van diverse oplossingen. WebFOCUS heeft gewonnen omdat de software in staat is complexe rapportages te maken, omdat zij data in SAP R/3 en SAP BW rechtstreeks kan benaderen en omdat ze gebruikers op elk niveau in de organisatie weet te voorzien van rapportages op maat.

De initiële fase van de implementatie stond in het teken van de ontwikkeling van applicaties voor sales en marketing. Daarna kwamen alle andere afdelingen en functies aan de beurt, waaronder finance, productie en personeelszaken. Jonathan Depres, Informatiemanager en projectleider BI bij PharmaScience: “Wij zijn nu in staat data uit verschillende bronnen te transformeren tot real-time informatie waar je wat mee kunt, en die informatie bij al onze gebruikers te krijgen. We kunnen rekenen op een krachtige en flexibele oplossing die ons helpt deze informatie naar de afdelingen en vestigingen te pushen. Gebruikers met uiteenlopende wensen op het gebied van rapportages worden prima ondersteund. Het is de bedoeling dat onze gebruikers zo snel mogelijk selfsupporting en productief worden door ze tools aan te reiken die op maat zijn gemaakt al naar gelang hun rol in de organisatie.”

Vandaag de dag standaardiseren toonaangevende organisaties wereldwijd op een enkel BI-platform dat in staat is te voldoen aan de eisen van de hele onderneming,” zegt Gerald Cohen, president en CEO van Information Builders. “PharmaScience is een van Canada’s snelst groeiende farmaceutische bedrijven. Door het gebruik van WebFOCUS krijgen ze real-time inzicht in de operaties van hun zeer dynamische business.”

PharmaScience
PharmaScience doet research naar en ontwikkelt, produceert en levert generieke en specifieke geneesmiddelen voor de verkoop op doktersrecept dan wel over-de-toonbank. PharmaScience is het eerste farmaceutische bedrijf in Canada dat deze activiteiten integraal onder één noemer heeft gebracht. Deze aanpak stelt het bedrijf in staat met succes te voorzien in de behoeften van apothekers, artsen en patiënten met een alomvattend scala aan uiteenlopende en betaalbare producten en programma’s. Door haar innovatieve aanpak is PharmaScience een dynamische en ervaren partner in een breed spectrum van ontwikkelingen met derden, zoals veel farmaceutische bedrijven en universiteiten in Canada en over de grenzen al hebben ondervonden.

PharmaScience is een van Canada’s snelst groeiende farmaceutische bedrijven. Het is gestart in 1983 met twee specialiteiten, vijftien generieke producten en tien typen vitaminen. Vandaag de dag produceert PharmaScience meer dan 330 hoogwaardige merk- en generieke producten die worden verkocht in Canada en in meer dan dertig andere landen. PharmaScience heeft ongeveer 1.000 medewerkers.

Information Builders
Information Builders is met een omzet van meer dan $300 miljoen toonaangevend in enterprise business intelligence en real-time Web reporting. De ongeëvenaard betrouwbare en flexibele WebFOCUS software voorziet in alle behoeften aan rapportage van gebruikers binnen de extended enterprise, variërend van enkele analisten en power users, tot honderdduizenden klanten en gebruikers op het web. Bovendien stelt WebFOCUS organisaties in staat al hun informatie te exploiteren door overal bij te kunnen - van legacy tot datawarehouse.

Information Builders (1975) levert bijna dertig jaar met succes software en diensten van hoge kwaliteit aan meer dan 12.000 klanten overal ter wereld, waaronder de meeste Fortune Top 100-bedrijven en Amerikaanse overheidsdiensten. Information Builders heeft het hoofdkantoor in New York, telt 1.750 medewerkers in 90 vestigingen wereldwijd en heeft meer dan 350 business partners. Meer informatie is te vinden op www.informationbuilders.nl.


Verstreken tijd: 22 jaar en 100 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Information Bu.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl