ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 101 dagen geleden)
Bedrijf:

Acceptatie van Plasmon’s UDO-standaard neemt internationaal toe

Al meer dan 30 storage management softwarepakketten ondersteunen UDO-media, -drives en -libraries.

Wommelgem, augustus 2004 - Al meer dan 30 toonaangevende softwareleveranciers bieden met hun pakketten voor storage management en application support ondersteuning aan media, drives en libraries die zijn gebaseerd op Plasmon UDO (Ultra Density Optical).

Deze brede acceptatie geeft gebruikers van de UDO-technologie een ruime keuze uit oplossingen voor storage management, waaronder die van EMC Corp., Tivoli en Veritas.

"Nu zo veel professionele applicaties UDO ondersteunen, kunnen onze libraries en drives worden toegepast in vrijwel alle storage-omgevingen.", aldus Nigel Street, Chief Executive van Plasmon.

EMC LEGATO DiskXtender 2000 en EMC LEGATO ArchiveXtender zijn belangrijke voorbeelden van op UDO gebaseerde storage management oplossingen met intelligent data management (IDM) voor Windows 2000 en Windows 2003 omgevingen.

De Plasmon G-Series libraries kunnen ook worden gebruikt met VERITAS Data Lifecycle Manager (in combinatie met Pegasus InveStore) of IBM Tivoli Storage Manager 5.1. Deze oplossingen vinden toepassing in archiveringsomgevingen waar een betrouwbaarheid van ‘24x7x365’ is vereist. De Plasmon libraries vullen de oplossingen naadloos aan tot een high-performance systeem voor de bescherming en het beheer van bedrijfskritische informatie in zowel traditionele netwerken als in enterprise-klasse Storage Area Networks (SAN’s).

Andere leveranciers van software die UDO ondersteunt zijn ADIC, Computer Associates, Qstar en Sun Microsystems (noot voor de redactie: zie voor volledige lijst onderstaande opsomming).

Lijst met UDO-ondersteunende leveranciers/pakketten

ADIC - AMASS
ATEMPO - Time Navigator
CommVault Systems - Qinetix
Computer Associates - BrightStor
DST Systems - PowerStore
eiStream, Inc. - eiStream Enterprise
FileNet - Panagon IS
GDA - Arcastore
IBM - iSeries OS400
IBM - Tivoli TSM
INSCI - ESP+Archive
IXOS - eCONserver
KOM Networks - KOMworx
K-PAR - Archimedia
K-PAR - Archeon
EMC LEGATO - ArchiveXtender
EMC LEGATO - DiskXtender 2000
Logon SI - Octopus Archive
NetStorage - OVM
Optika - Acorde
Pegasus VERITAS - InveStore / Data Lifecycle Manager Plasmon - Diamond Plexus (Banctec) - XPD - OSM PoINT Software - Jukebox Manager Qstar - HSM/Data Director Saperion - Saperion SevenTen Storage - StorFirst EAS SGL - FlashNet StorageQuest - MSM100 SUN Microsystems - SAM-FS/QFS Unisys - InfoImage US Design - FileLink

Ultra Density Optical
UDO-drives maken gebruik van lasers met blauw licht. Daarmee wordt een aanzienlijk hogere informatiedichtheid gerealiseerd dan bij CD’s en DVD’s die werken met rode lasers. Dat leidt tot drastisch hogere capaciteiten per UDO-cartridge.

Het blauwe laserlicht wijzigt de fase van één van de lagen van het schijfmateriaal, waarna de informatie ook weer volledig optisch wordt uitgelezen. Deze Phase Change Recording waarborgt de authenticiteit en integriteit van de opgeslagen informatie volledig gedurende tenminste 50 jaar. UDO voldoet daarmee aan de hoogste eisen die overheden en toezichthouders hiervoor stellen.

De UDO-cartridges van de eerste generatie hebben een capaciteit van 30 GB; de derde generatie zal 120 GB per cartridge bieden. Naar verwachting zullen de capaciteiten van de drives en media elke 18 tot 24 verdubbelen.
De afmetingen van de UDO drives en media zijn conform de 5,25 inch ISO standaard. Daardoor kunnen UDO en MO drives en media in één library worden gecombineerd. Dat leidt tot lage migratiekosten bij de gefaseerde overstap van MO naar UDO-media.

Toekomstige UDO-drives zullen altijd backward-compatible zijn met hun voorgangers; de al aanwezige cartridges kunnen daardoor ook in de nieuwe drives gebruikt worden.

Over Plasmon
Plasmon is een internationaal toonaangevende partij op het gebied van professionele data-opslag. Het bedrijf is opgericht in 1985 en biedt een volledige lijn oplossingen gebaseerd op optische drives en media, optische en tape libraries en NAS/SAN storage-netwerken. De klantenkring omvat bedrijven, instellingen en (semi-) overheden die door een wereldomspannend service- en supportnetwerk worden ondersteund. Plasmon is genoteerd aan de London Stock Exchange (LSE: PLM) en realiseerde in 2004 een omzet van $90 miljoen. Het internationale hoofdkantoor is gevestigd in Cambridge (UK) met productievestigingen in Colorado (VS) en Cork (Ierland). Plasmon heeft regionale kantoren door heel Europa en Noord-Amerika. Meer informatie is te vinden op www.plasmon.com of www.plasmon.co.uk.

Illustraties kunt u vinden op
www.plasmon.com/products/imagelibrary.html

Noot voor de redactie:

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Plasmon Data NV
Dirk Jan Vermeulen, Director of Sales Northern Europe
Telefoon:  +32 (0)3 355 19 80
E-mail: dvermeulen@plasmon.co.uk

of met:

Presscom
Telefoon: 030-6051415
E-mail: l.t.vrugt@inter.nl.net


Verstreken tijd: 22 jaar en 101 dagen
Plasmon contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR