www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 23 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Edelman

Symantec ondersteunt Microsoft Windows XP Service Pack 2

Leiden, 10 augustus 2004 – Symantec (Nasdaq: SYMC), wereldwijd leider in informatiebeveiliging, maakt bekend dat al zijn consumenten- en enterprise-beveiligingsoplossingen compatible zijn met Microsoft’s Windows XP Service Pack 2 (SP2).
 
“De behoefte aan uitgebreide internetbeveiliging is een kwestie die voor alle computergebruikers belangrijk zou moeten zijn”, zegt Stephen Cullen, senior vice president, Security products and Solutions bij Symantec. “Symantec moedigt de inspanningen van Microsoft aan om het bewustzijn van mensen met betrekking tot computerbeveiliging te vergroten met de release van Windows XP Service Pack 2.”
 
Symantec’s antivirus en geïntegreerde beveiligingsproducten zijn uniek omdat ze een extra laag beveiliging bieden door de status van de beveiligingssoftware te verbergen of verhullen voor derde partijen. Om ervoor te zorgen dat Microsoft’s Windows Security Center in SP2 de status van de Symantec-producten kan detecteren, zal Symantec een productupdate beschikbaar stellen die gedownload kan worden met LiveUpdate-technologie.
 
Gebruikers van de Norton-producten kunnen aanvullende informatie over de Windows XP SP2 compatibiliteit vinden op: service.symantec.com/xpinfo. Zakelijke gebruikers kunnen voor vragen over compatibiliteit terecht op service.symantec.com/spinfo.
 
“De introductie van Windows Service Pack 2 met Advanced Security Technologies is een belangrijke stap om onze klanten beter te beveiligen”, zegt Will Poole, senior vice president for Windows bij Microsoft. “We zijn verheugd met Symantec’s continue steun en toewijding om met ons samen te werken op het gebied van beveiliging, nu en in de toekomst.”
 
Symantec’s zakelijke beheeroplossingen maken het mogelijk snel service packs uit te rollen, zoals Windows Service Pack 2, nieuwe PC’s in te zetten en bestaande PC’s te migreren naar een nieuw besturingssysteem.


Over Symantec
Symantec, wereldwijd marktleider in informatiebeveiliging, biedt consumenten, bedrijven en service providers een brede reeks softwareoplossingen, appliances en diensten voor de beveiliging en het beheer van hun IT-infrastructuur. Op de consumentenmarkt is Symantec vooral bekend van producten die onder de naam Norton worden aangeboden. Het hoofdkantoor is gevestigd in Cupertino, Californië, en het bedrijf heeft vestigingen in meer dan 35 landen.Symantec Benelux heeft vestigingen in Leiden (Nederland) en Wemmel (België). Meer informatie over Symantec en haar producten is te vinden op de website: www.symantec.nl.   
 
Voor meer informatie:

Mascha Monasso
Symantec Corporation
071 408 3188
mmonasso@symantec.com   

Winnie Silvertand
Whizpr
0317 410 483
symantec(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 23 dagen
Symantec B.V. contact  

+31 30 799 1090
www.symantec.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
Logo Nutanix
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Mollie
Logo ZAMKO
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion Experience
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103924 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl