ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 71 dagen geleden)
Bedrijf:

WebArchitects ontwikkelt E-marketing kanaal voor Despec

Amsterdam, 27 juli 2004 --- WebArchitects, ontwikkelaar van websites en webwinkels, heeft deze week de handtekening gezet onder een contract met Despec, een wereldwijde distributeur van computer-, telecom- en kantoorbenodigdheden. WebArchitects zal in korte tijd 150 dealers aansluiten op het e-marketing kanaal van Despec, waardoor de distributeur de aanbiedingen van de leveranciers via de wederverkopers op efficiënte wijze met de klanten kan communiceren.

E-commerce is voor Despec een belangrijk middel om zich te onderscheiden als innoverende organisatie. De distributeur is volop bezig met de nieuwste ontwikkelingen in de branche om het gehele inkoop- en marketingproces van haar wederverkopers te stroomlijnen en hierdoor efficiëntie en kostenbesparing te bevorderen.

Mark van ´t Zet, tezamen met Jeroen van Geest oprichter van WebArchitects, is de geestelijke vader van het communicatieplatform RightClick. Deze uiterst slimme software is gebaseerd op het ASP-principe en werkt via de browser. RightClick is in het bijzonder geschikt voor het beheren van enorme hoeveelheden en diverse soorten informatie en het analyseren en publiceren van deze informatie. “Letterlijk iedereen kan er meteen mee uit de voeten,” beweert Van der Geest. Hij heeft zelf in de kantoorartikelenbranche gewerkt en weet bij uitstek wat een distributeur moet doen om zijn producten aan de man te brengen. 

Despec en WebArchitects kwamen met elkaar in contact op de Officeworld beurs en een afspraak was snel gemaakt. WebArchitects gaat met behulp van het eigen product RightClick Channel E-marketing 150 dealers aansluiten op het e-marketingkanaal van Despec. “Dit product sluit naadloos aan bij de behoefte van onze wederverkopers”, vertelt Paul Andriga, commercieel manager van Despec. Door middel van het systeem kan Despec de aanbiedingen van de leveranciers in één mailing met een druk op de knop naar al haar dealers in Nederland en België sturen. De dealer kan de mailing vervolgens personaliseren en naar haar eigen klantbestand sturen. De klant kan op zijn beurt de producten rechtstreeks via de mailing bestellen.

------------

Over WebArchitects:
WebArchitects is de uitvinder van RightClick, een innovatief internet communicatieplatform volledig gebaseerd op een What You See is What You Get interface. Doordat RightClick volledig in een browser werkt, kan het systeem gebruikt worden als intranet-, internet- of extranet-applicatie. WebArchitects is in 2001 opgericht door Jeroen van der Geest en Mark van ´t Zet en is vooral actief in de kantoorartikelen- en makelaarsbranche.

Voor meer informatie:
WebArchitects
Jeroen van der Geest
Moreelsestraat 2
1071 BK Amsterdam
T 020 6717171
E j.vandergeest@webarchitects.nl

Lubbers & De Jong
Margriet Luttikhuizen
Keizersgracht 219
1016 DV Amsterdam
T 020 4210565
E margriet@l-dj.nl

Foto´s zijn op aanvraag beschikbaar.


Verstreken tijd: 22 jaar en 71 dagen
WebArchitects .. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl