Bilthoven, 21 juli 2004 - Business Objects, leverancier van Business Intelligence-oplossingen (BI), heeft een wereldwijde OEM-overeenkomst gesloten met IBM. Binnen deze overeenkomst wordt de rapportagesoftware Crystal Version 10 geïntegreerd in IBM WebSphere Studio en IBM Rational Software voor een krachtiger ontwikkelplatform. Business Objects levert op dit moment al geïntegreerde oplossingen voor WebSphere Studio en Rational Software. De Crystal-producten worden nu standaard als onderdeel opgenomen in toekomstige versies van deze IBM-platformen.
Door de integratie zijn ontwikkelaars in staat om rapportage- en analysefunctionaliteit direct te gebruiken binnen de WebSphere Studio ontwikkelomgeving. Voor Rational-klanten betekent de integratie dat zij eenvoudig toegang hebben tot ontwikkelgegevens als projectstatus en -kwaliteit. De combinatie van beide producten verbetert het software-ontwikkelproces doordat gebruikers op een eenvoudige manier standaarden kunnen onderhouden, productiviteit kunnen verhogen en zaken beter kunnen beheren.
“Deze overeenkomst is een belangrijke mijlpaal in onze relatie met IBM”, zegt Arjen Koonings, Country Manager van Business Objects Nederland. “Onze rapportage-tools zijn sterk vertegenwoordigd in de ontwikkelgemeenschap. Deze overeenkomst onderstreept dan ook onze toewijding om nauw samen te werken met ontwikkelaars om business intelligence te promoten. Nu Crystal Version 10 standaard geïntegreerd wordt, is het product voor een nog bredere klantengroep toegankelijk.”
------------
Over Business ObjectsBusiness Objects (Nasdaq: BOBJ) is wereldwijd marktleider op het gebied van Business Intelligence-oplossingen. Hiermee krijgen organisaties beter inzicht in hun bedrijfsprestaties. In december 2003 heeft Business Objects het bedrijf Crystal Decisions overgenomen, de belangrijkste leverancier op het gebied van rapportagetools. Business Objects heeft meer dan 24.000 klanten in meer dan 80 landen.
www.businessobjects.nl.
Voor meer informatie:
Business Objects
Jeroen Coenen
Tel: 030 225 90 00
jeroen.coenen@businessobjects.com
Whizpr
Annerieke Kamphuis
Tel: 0317 410 483
bobj@whizpr.nl