www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 6 dagen geleden)
Bedrijf:

Central Point wint Euro 2004 competitie van Corel

Nederlands bedrijf wint VIP-reis naar de Euro 2004 finale op 4 juli

Hilversum, 21 juni 2004 - Het Nederlandse bedrijf Central Point Europe B.V. heeft Corels competitie voor kanaalpartners in de Benelux en UK gewonnen. Alle resellers van Corel die de groeidoelstellingen voor de verkoop behaalden dongen automatisch mee naar de hoofdprijs: een verzorgde reis naar de finale van Euro 2004 in Lissabon, inclusief vlucht, accommodatie, kaartjes, champagnereceptie en een viergangen diner met exquise wijn en sigaren. De heren B.J. Speelman en S. Hoofd van Central Point nemen de prijs op 24 juni in ontvangst.

"Central Point Europe is de gelukkige winnaar van deze prachtprijs, alhoewel al onze resellers die hun doelstellingen hebben gehaald en aan de trekking deelnamen het uitstekend hebben gedaan," zegt Steve Winfield, Corel sales director Noord-Europa. "Nu het Europese kampioenschap van start is gegaan zullen de winnaars ongetwijfeld uitkijken naar de finale op 4 juli. We hebben zeer positieve reacties gekregen op deze competitie en we zullen, zoals gepland, binnenkort meer van dit soort acties in gang zetten."

Resellers kunnen de details van de komende incentive-programma's voor het kanaal vinden op www.corelpartners.co.uk.

Corel Corporation
Corel levert innovatieve software-oplossingen en services waarmee miljoenen gebruikers hun productiviteit verbeteren. Corel is opgericht in 1985 en bekend van haar leidende grafische producten en oplossingen voor zakelijke productiviteit waaronder CorelDRAW(r) en WordPerfect(r).

Corel is wereldwijd vertegenwoordigd met een hoofdkantoor in Ottawa, Canada. Voor meer informatie: www.corel.com.

Central Point Europe B.V.
Central Point Europe B.V. is een snelgroeiende leverancier van computer- en kantoorartikelen. De onderneming is in 2002 opgericht door Brian Speelman en Sebastiaan Hooft. Central Point is een geselecteerde e-business partner van HP en IBM. Daarnaast is Central Point business partner van onder andere 3Com, Acer, Cisco, Epson, Microsoft, Symantec en Xerox. 
 
Voor meer informatie:

Monogram Communication Strategies (MCS) BV Jan Faber
Tel: 023 - 562 82 08
janf@monogram.nl
Corel support: 0800 020 3700


Verstreken tijd: 22 jaar en 6 dagen
Corel contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
Logo Dynatrace
Logo Lightspeed
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
Logo DXC Technology
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103781 persberichten
7038 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17498 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR