www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 20 dagen geleden)
Bedrijf:

Mamut en Microsoft kondigen Small Business Concierge-initiatief aan

Gericht op leveren van geïntegreerde bedrijfssoftware die voorziet in specifieke behoeften van kleine ondernemingen in Europa.

Schiphol-Rijk, 10 juni 2004 - Veel kleinere ondernemingen staan voor de uitdaging om meer te doen in minder tijd en met minder middelen. Vanuit deze trend groeit de behoefte aan ‘alles-in-een’-softwareoplossingen die CRM, verkoop, financiële administratie en e-commerce integreren. Mamut ASA, Europees leverancier van geïntegreerde softwareoplossingen voor kleine ondernemingen, kondigt daarom het Small Business Concierge-initiatief aan. Dit initiatief behelst complete, gebruikersvriendelijke en kosteneffectieve bedrijfssoftware dat specifiek is gericht op kleinere ondernemingen (tot 50 medewerkers) in Europa. Small Business Concierge is een gezamenlijk initiatief van Mamut en Microsoft. De software zal later dit jaar op de markt komen.

Small Business Concierge vormt een aanvulling op het aanbod van Microsoft Business Solutions en combineert Microsoft Office 2003 met Mamut Business Software, inclusief CRM, verkoop, logistiek, financiële administratie en e-commerce. De oplossing omvat tevens op kleine ondernemingen toegespitste customer care-software.

Mamut en Microsoft werken al tien jaar succesvol samen. De ondernemingen hebben nu een intentieverklaring getekend om de bestaande samenwerking uit te breiden en om nu gezamenlijk contacten te leggen met value-added resellers voor de levering van Small Business Concierge. De oplossing zal in eerste instantie, in samenwerking met deze lokale technologiepartners, beschikbaar komen in het Verenigd Koninkrijk en Nederland. In een later stadium zal het initiatief worden uitgebreid naar andere Europese landen. Microsoft en Mamut zullen daarbij tevens samenwerken op het gebied van marketing en verkoop.


Mamut
Mamut, opgericht in 1994, is Europees leverancier van complete en gebruikersvriendelijke oplossingen voor ondernemingen in het MKB-segment, die CRM, verkoop, logistiek, financiële administratie en e-commerce integreren en een optimale prijs/prestatieverhouding bieden. De oplossingen van Mamut worden door meer dan 75.000 gebruikers in Europa gebruikt. Meer informatie over de onderneming en zijn producten is te vinden op www.mamut.com.

Microsoft
Microsoft (NASDAQ: MSFT) is opgericht in 1975 en is een vooraanstaande leverancier op het gebied van software, diensten en Internet-technologie voor privé- en zakelijk computergebruik. Het bedrijf levert een brede reeks aan diensten en producten - waaronder software¬oplossingen voor snel en flexibel zakendoen. Deze zijn ontwikkeld om mensen en organisaties nu en in de toekomst meer mogelijkheden te bieden voor toegang tot de informatie die zij nodig hebben, ongeacht op welke plaats, op welk moment en met welk apparaat.


Dit persbericht en andere persinformatie van Microsoft kunt u ook vinden op de website van Microsoft Nederland, op pagina www.microsoft.nl/press/.

Microsoft en Windows zijn hetzij gedeponeerde handelsmerken hetzij handelsmerken van Microsoft Corporation in de Verenigde Staten en/of andere landen. Alle andere merk- en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectieve houders.


Verstreken tijd: 22 jaar en 20 dagen
Mamut contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl