Barendrecht, 2 juni 2004 – Autodesk, leverancier van ontwerpsoftware en digitale content, maakt bekend dat binnenkort versie 9 van Autodesk Inventor Series leverbaar is. Autodesk Inventor Series is 3D-ontwerpsoftware voor de werktuigbouwkundige sector. Deze nieuwe versie van Inventor Series sluit nu nog beter aan op de prioriteiten van bedrijven in de werktuigbouwkundige sector, evenals de nieuwste versies van Autodesk Inventor Professional, AutoCAD Mechanical en Autodesk Vault. De werktuigbouwkundige oplossingen van Autodesk helpen niet alleen bij het vervaardigen, beheren en delen van ontwerpen, ze dragen ook bij aan versnelde productontwikkeling en maximalisering van investeringen in ontwerpgegevens.
Ontwerpers kunnen met Autodesk Inventor Series 9 sneller en nauwkeuriger technische tekeningen produceren. Dankzij de geïntegreerde functionaliteit voor 2D- en 3D-ontwerp kunnen gebruikers met bestaande 2D-ontwerpen werken en op elk gewenst moment de overstap maken naar 3D. Daarnaast biedt het product Autodesk Vault functionaliteit voor opslag, beheer en ordening van ontwerpgegevens, synchronisatie van ontwerpactiviteiten binnen teams en bescherming tegen onbedoelde wijzigingen. Autodesk Vault is volledig geïntegreerd met alle werktuigbouwkundige ontwerpsoftware van Autodesk, waaronder Autodesk Inventor Series 9.
Belangrijkste aanpassingen Autodesk portfolio
- Autodesk Inventor Series 9: betere prestaties voor gebruikers die in 3D werken, krachtige nieuwe opties voor technische tekeningen, zoals stijlen en lagen, en DWG-ondersteuning voor AutoCAD-gebruikers die op 3D willen overstappen.
- Autodesk Inventor Professional 9: nu met FEA-functionaliteit (eindige elementen analyse) op basis van de ANSYS-technologie. Hierdoor kunnen gebruikers met Inventor spannings- en belastingsanalyses uitvoeren.
- AutoCAD Mechanical 2005: verbeterde functies speciaal voor werktuigbouwkundig ontwerpers die in 2D werken.
- Autodesk Vault: ontwerpgegevens van lopende projecten kunnen met dit product op betrouwbare en eenvoudige wijze worden beheerd.
- Autodesk Streamline en de DWF-functionaliteit maken de uitwisseling van projectgegevens met klanten en leveranciers mogelijk en dragen zo bij tot betere samenwerking tussen alle betrokkenen.
Beschikbaarheid
Autodesk Inventor Series 9 en de andere nieuwe werktuigbouwkundige producten zijn binnenkort leverbaar. De producten zijn verkrijgbaar bij geautoriseerde Autodesk-resellers en via het Autodesk Subscription Program (www.autodesk.nl/subscription).
-----------
Autodesk
Autodesk, Inc., opgericht in 1982, is 's werelds belangrijkste leverancier van software voor technisch ontwerpen en digitale content. Autodesk biedt oplossingen voor professionals in architectonisch ontwerpen, geografische informatie systemen (GIS), werktuigbouwkundig ontwerpen, digitale media, en mobiele data diensten. Door vooruitstrevende producten en diensten aan te bieden kunnen klanten van Autodesk hun digitale gegevens optimaal creëren, beheren, gebruiken en communiceren gedurende de looptijd van een project. Voor meer informatie over het bedrijf en de producten, kijk op www.autodesk.nl.
Neem voor meer informatie contact op met:
Autodesk Benelux
Sjoerd Lazeroms
Tel.: 0180 691000
e-mail: sjoerd.lazeroms@autodesk.com
Potters PR
Monique Potters
Tel: 0345 501595
GSM: 06 28 889 632
e-mail: monique@potterspr.nl