www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 8 dagen geleden)
Bedrijf:

FileMaker-congres in teken van Developer 7

Ontwikkelaars van 29 augustus tot en met 1 september bijeen in VS

Utrecht, 2 juni 2004 -– Het jaarlijkse FileMaker-ontwikkelaarscongres vindt dit jaar plaats van 29 augustus tot en met 1 september in Phoenix (Arizona, VS). Leidend thema zijn de nieuwe ontwikkelmogelijkheden met de Developer-versie uit de nieuwe FileMaker 7-productreeks.
 
Ontwikkelaars uit meer dan 25 landen nemen deel aan het congres, dat hen volop in de gelegenheid stelt om de laatste kneepjes van FileMaker Developer 7 onder de knie te krijgen en om hun productiviteit te maximaliseren.
 
”Dit congres staat in het teken van de nieuwe productreeks van FileMaker 7 en biedt volop de gelegenheid om praktische vragen beantwoord te krijgen. Ontwikkelaars beschikken met FileMaker 7 over belangrijke nieuwe mogelijkheden, maar het gebruiksgemak is als vanouds. Dat blijven we onderstrepen.”, aldus Dominique Goupil, president van FileMaker, Inc. Dominique Goupil is een van de sprekers tijdens het ontwikkelaarscongres.
 
Inschrijving en informatie
Bij inschrijving voor 30 juni 2004 ontvangen de deelnemers een korting van 200 dollar op de congreskosten van 1199 dollar. Tijdens meer dan vijftig sessies zullen nieuwe technieken en aanbevelingen worden gedaan om creatieve, effectieve en veilige oplossingen te ontwikkelen. Naast de technologische sessies, zal de techniek achter oplossingen worden getoond en er zijn praktijklessen met hoogwaardige begeleiding. Voor een compleet overzicht en beschrijving van de congresonderwerpen en voor aanmelding kunnen geïnteresseerden terecht op de FileMaker-website: www.filemaker.com/devcon.
 
FileMaker
FileMaker is de toonaangevende leverancier van werkgroepdatabases. Bedrijven, overheden, scholen en universiteiten, gebruiken FileMaker voor het beheren van relaties, projecten, beeldmateriaal en ander informatie. De veelbekroonde FileMaker-software combineert de kracht van een relationele database met snelle en pasklare mogelijkheden voor web-publishing en een legendarisch gebruiksgemak. FileMaker is de databasesoftwaredivisie van Apple Computer. Meer informatie: www.filemaker.nl.

Meer informatie:
FileMaker Benelux
Ive Defaix
ive@smp.nl
t: (030) 241 33 23
                                                                    
PublieksWerk
Marije Verdouw
marije@publiekswerk.nl
t: (020) 486 21 39


Verstreken tijd: 22 jaar en 8 dagen
FileMaker contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl