Schiphol-Rijk, 6 mei 2004 - BMC Software, Inc. [NYSE: BMC], - BMC Software, Inc. [NYSE: BMC], een toonaangevende leverancier van enterprise management oplossingen, kondigt vandaag aan dat haar identiteitsbeheer-pakket, CONTROL-SA®, wordt uitgebreid naar de steeds belangrijker wordende deelgebieden auditing en wettelijke bepalingen. Het nieuwe product, InSight voor CONTROL-SA van Consul, ontwikkeld door Consul Risk Management, Inc. en gebaseerd op diens InSight(tm) Security Manager oplossing, biedt administratieve en auditing functies. Daarmee kunnen klanten hun services op het gebied van Security Event management en beleidsbeheer betrouwbaarder maken. Dat bespaart hen kostbare tijd, en het levert bovendien een besparing op op advies- en auditkosten. Bovendien vereenvoudigt Consul 's CONTROL-SA voor klanten de rompslomp die voortvloeit uit wettelijke verplichtingen zoals Sarbanes-Oxley en Basel II, door hen gedetailleerde audit- en uitzonderingsrapportages en waarschuwingen bij events te bieden.
Klanten die deze problemen het hoofd willen bieden kunnen ook profiteren van de vereenvoudigde toegangsprocedures voor gebruikers met behulp van een intuïtieve interface die is opgenomen in het pakket Identiteitsbeheer van CONTROL-SA. Door het toevoegen van de Consul functionaliteit biedt InSight voor CONTROL-SA haar klanten een krachtige oplossing voor identiteitsbeheer die de toegangsprocedures, op bedrijfsbeleid gebaseerd event management en opvolgbare auditing stroomlijnt en waarborgt.
"Wettelijke voorschriften omtrent toegang en content gaan niet uit zichzelf weg. Ik denk eerder dat we in de zeer nabije toekomst nog veel meer nieuwe wettelijke bepalingen kunnen verwachten," voorspelt Chris Bates, Technology Architect bij The Regence Group. "De identiteitsbeheer-sector moet hoognodig een agressievere oplossing gaan leveren die geheel tegemoetkomt aan de bedrijfsbehoeften voor wat betreft toegang voor gebruikers - maar het moet tegelijkertijd bedrijven ook ondersteuning bieden bij het vervullen van hun compliance strategieën. De functionaliteit van het CONTROL-SA pakket van BMC Software in combinatie met de InSight beveiligingsbeheer-oplossing van Consul, geeft ons het vermogen om de toegang voor onze gebruikers te verschaffen en tevens te bewaken, door middel van een intelligent bedrijfsmodel waarin wettelijke bepalingen zijn verwerkt."
"Auditing is een integraal onderdeel van identiteitsbeheer. Het zorgt ervoor dat het beveiligingsbeleid dat een bedrijf instelt effectief is en opgevolgd wordt," zegt Somesh Singh, vice president en General Manager van de Security Business Unit van BMC Software. "Als InSight voor CONTROL-SA van Consul geïnstalleerd is, kunnen klanten de effectiviteit van de verplichte toegangscontrole steeds monitoren door middel van toegang via CONTROL-SA.
Deze combinatie op zich kan al waarborgen dat bedrijven voldoen aan een groot aantal wettelijke verplichtingen".
"De alliantie tussen BMC en Consul biedt klanten een zeer sterke en overtuigende mogelijkheid om hun behoeften op het gebied van identiteitsbeheer en auditmanagement te herzien", aldus Joseph Sander, president and CEO, Consul "Wij zetten ons in om deze relatie uit te bouwen en onze wederzijdse eindgebruikers te voorzien van opvolgbare auditingfuncties."
In de overeenkomst is bepaald dat BMC Software de gecombineerde oplossing gaat verkopen via haar wereldwijde verkooporganisatie. BMC Software zal ook fungeren als het eerste aanspreekpunt voor ondersteuning aan klanten. BMC Software's CONTROL-SA identiteitbeheer-oplossingen worden wereldwijd toegepast om de security behoefte van meer dan 6 miljoen gebruikers bij 250 klanten wereldwijd te beheren.
Over Consul Risk Management
Consul Risk Management, Inc. werd uitgeroepen tot Organisatie van het Jaar door de ISSA (Information Systems Security Association), en is een toonaangevend, wereldwijd opererend bedrijf in beveiligings-event management en auditing (SEMA) oplossingen met meer dan 300 klanten in ruim 20 landen.
Software van Consul is gebaseerd op bedrijfsbeleid, en is bestemd voor toezicht op en auditing van relevante beveiligingsevents binnen de IT-omgeving van een bedrijf. Dit maakt het mogelijk om te voldoen aan een groot aantal wettelijke bepalingen en daarnaast audits uit te voeren op beveiliging. Daarbij wordt de operationele effectiviteit verbeterd. Vanuit een centrale console kunnen gebruikers de geconsolideerde netwerkactiviteiten zien, events correleren over verschillende platforms en bepalen of zulke activiteiten in strijd zijn met de best practice bepalingen voor beveiliging.
Het hoofdkantoor van Consul is gedeeltelijk in de Verenigde Staten en gedeeltelijk in Nederland gevestigd, en wordt door 25 partners wereldwijd vertegenwoordigd. Voorbeelden van klanten van Consul zijn onder meer de effectenbeurs in Philadelphia, Fidelity Information Services, Kroger, Wachovia, Norfolk Southern, The New York Times, Blue Cross/Blue Shield, Office Depot, Ford en een aantal Amerikaanse staatsoverheden en gemeentelijke overheden. Voor aanvullende informatie over Consul en haar producten en diensten kunt u contact opnemen met Consul op 015-251-3333 (wereldwijd), of een bezoekje brengen aan www.consul.com
Over BMC Software
BMC Software, Inc. (NYSE:BMC) is een vooraanstaande leverancier van Enterprise Management oplossingen waarmee bedrijven IT vanuit zakelijk perspectief kunnen beheren. De doelstelling van Business Service Management wordt nagestreefd d.m.v. de oplossingen van BMC Software die bedrijfssystemen, applicaties, databases en service management omvatten. BMC Software werd opgericht in 1980 en heeft wereldwijd vestigingen. BMC Software realiseerde in boekjaar 2003 een omzet van zo'n $1,3 miljard. Voor meer informatie over BMC Software kunt u terecht bij www.bmc.com/netherlands.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Text 100 B.V.
Liesbeth Kramer
Tel: 020-5304349
E-mail: liesbethk@text100.nl
BMC Software, de logo's van BMC Software en alle andere namen van BMC Software producten of diensten zijn geregistreerde handelsmerken of handelsmerken van BMC Software, Inc. Alle andere handelsmerken of geregistreerde handelsmerken vallen onder de corresponder.