www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 58 dagen geleden)
Bedrijf:

Yankee Group: BTO-markt groeit naar 6 miljard dollar

62% van CIO’s heeft IT Goverance hoog op de agenda staan

Utrecht, mei 2004 - Mercury Interactive (NASDAQ: MERQ), presenteert de resultaten van een onderzoek van de Yankee Group onder IT-Managers naar Business Technology Optimization (BTO). De Yankee Group concludeert uit de onderzoeksresultaten dat de BTO-markt per jaar zo’n 21% zal groeien. Zij verwacht dat dit jaar globaal zo’n 3,3 miljard dollar geïnvesteerd zal worden in BTO-technologie, 18% meer dan in 2003. In 2007 zullen de investeringen in BTO wereldwijd 6 miljard dollar bedragen.

Voor het onderzoek zijn 175 IT Executives van middelgrote internationale concerns ondervraagd over hun visie op het optimaliseren van de IT-waarde op basis van BTO.

De Executives blijken op dit vlak de volgende prioriteiten te hebben:

  • IT en bedrijfsstrategie moeten in lijn gebracht worden
  • IT Governance
  • Optimaliseren van de kwaliteit van applicaties, performance en beschikbaarheid
  • Terugbrengen van IT-kosten

De investeringen in BTO worden ingegeven door de noodzaak de status van IT te veranderen. In 2004 zullen organisaties zich in hun BTO-projecten focussen op het optimaliseren van applicaties en IT-processen om inefficiënties te reduceren en kosten te verlagen.

Het onderzoek van de Yankee Group geeft verder aan dat de definitie van BTO zich in de loop der tijd zal verbreden naar het omvormen van IT-afdelingen tot strategische, bedrijfsgeoriënteerde organisaties.

"BTO is een hit", zegt Zeus Kerravala, Vice President Applicaties, Infrastructuur en Softwareplatforms bij de Yankee Group. "Om maximaal te profiteren van nieuwe en bestaande technologieën moeten CIO’s en IT-Managers hun denken verzetten van de bits en bytes naar productiviteit en winstgevendheid. BTO neemt de noodzakelijke eerste stap om IT-prestaties in lijn te brengen met het economisch succes van een onderneming."

Uit het onderzoek blijkt bovendien dat 60 tot 70 procent van de huidige IT-budgetten besteed worden aan het onderhouden van bestaande systemen.

Minder dan 30 procent van de IT-budgetten wordt daarom aan nieuwe applicatie-ontwikkeling besteed. IT-Managers geven aan dat zij behoefte hebben aan beter IT-management en IT Governance en willen graag nu in BTO investeren.

De ondervraagden geloven dat BTO-projecten de kosten van applicatie-overhead met 10 tot 20 procent kunnen terugbrengen. Door dergelijke besparingen komt er budget vrij voor nieuwe technologieën, waardoor de productiviteit in IT-organisaties hoger wordt. Tevens blijkt uit het onderzoek dat organisaties die reeds een BTO-strategie hebben geïmplementeerd, een volwassener kijk op IT hebben en minder spenderen aan onderhoud van bestaande systemen.

"Het optimaliseren van de business value van IT met BTO is een strategische noodzaak geworden voor CIO’s", zegt Ronald Huber, Country Manager Mercury Interactive Nederland. "Het is tijd dat IT-Managers een shift maken van het maken van systemen, naar het laten werken van systemen."

62 procent van de IT-managers geeft aan dat hun interesse in IT Governance hoog tot zeer hoog is, en meer dan de helft van de respondenten heeft inmiddels een begin gemaakt met het implementeren van IT Governance binnen hun organisatie. Yankee Group concludeert dan ook dat organisaties die IT Goverance hebben aanvaard als onderdeel van de BTO-aanpak, een progressievere houding hebben ten aanzien van algemeen management dan zij die dit niet doen.

Het onderzoek van Yankee Group is beschikbaar op de site van http://www.mercury.com

Mercury
Mercury Interactive (NASDAQ: MERQ), marktleider op het gebied van Business Technology Optimization (BTO), heeft als doel klanten te ondersteunen om de bedrijfswaarde van informatie-technologie te optimaliseren.

Mercury Interactive is opgericht in 1989, opereert wereldwijd en is één van de snelst groeiende ondernemingen op het gebied van enterprise software.

Mercury Interactive biedt software en services om prioriteiten ,mensen en IT-processen aan te sturen, om applicaties te leveren en te beheren en de IT-strategie en -uitvoering te integreren.

Klanten in de hele wereld vertrouwen op de producten en diensten van Mercury Interactive om de kwaliteit en performance van applicaties te verbeteren ende IT-kosten, risico’s en compliance te managen.

BTO-producten worden aangevuld met technologieën en diensten van global business partners.

Meer informatie over Mercury Interactive is te vinden op http://www.mercuryinteractive.nl

Noot voor de redactie:

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Mercury Interactive,
Lisette Huyskamp, Marketing Manager
Telefoon: +31 (0)30 2417090
Mobiel: +31 (0)6 55 3 923 86
e-mail: lhuyskamp@mercury-eur.com

of

met Presscom
Telefoon: +31 (0)30 6051415
e-mail: l.t.vrugt@inter.nl.net


Verstreken tijd: 22 jaar en 58 dagen
Mercury Intera.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu