www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 90 dagen geleden)
Bedrijf:

FileMaker Server 7 op proef beschikbaar

Voorinschrijving geopend op FileMaker-site

Utrecht, 21 april 2004 –  Databaseleverancier FileMaker roept deze maand een proefprogramma in het leven dat iedere gebruiker van FileMaker Pro 7 in de gelegenheid stelt de aanvullende (Engelstalige) FileMaker Server 7-software kosteloos aan de tand te voelen. Het betreft de voorlaatste versie van FileMaker Server 7 die reeds alle mogelijkheden van de eindversie biedt. De voorinschrijving voor het proefprogramma begint vandaag, klik hier. Geregistreerden ontvangen een berichtje met aanwijzingen voor het binnenhalen van de serversoftware.
 
FileMaker Server 7 is schier onbeperkte serversoftware die uiterst efficiënt omgaat met gedeelde FileMaker Pro 7-databaseoplossingen. FileMaker Server 7 is gebaseerd op een op belangrijke punten gewijzigde serverarchitectuur die miljoenen datatabellen kan herbergen en hoogwaardige opslagsystemen en multi-CPU-servers, onder Windows en Mac OS, ten volle benut. FileMaker Server 7 stelt gebruikers ook in staat te profiteren van beveiligingsstandaards als SSL (Secure Socket Layer) en veiligheidskopieën te maken tijdens het gebruik van de database. Dankzij ondersteuning van Active Directory en Open Directory kunnen gebruikersprofielen van andere toepassingen worden benut voor de verificatie van gebruikersgegevens.
 
”Dit proefprogramma stelt gebruikers van gedeelde FileMaker 7-toepassingen uitstekend in staat bekend te geraken met nieuwe mogelijkheden als versleutelde gegevensoverdracht”, zegt Ryan Rosenberg, vice president, Marketing and Services van FileMaker.
 
Op 9 maart jongstleden is FileMaker begonnen met de verkoop van de nieuwe versie 7-uitvoeringen van de FileMaker Pro-database en van FileMaker Developer, als eerste twee producten uit wat de uitgebreidste FileMaker-productlijn ooit zal worden, die staat voor een doorbraak op het gebied van gebruiksgemak, aanpasbaarheid en ontwikkelsnelheid.
 
Prijzen en beschikbaarheid
FileMaker Server 7 heeft een adviesprijs van € 999,00 (upgrade € 499,00). FileMaker Server 7 Advanced biedt de aanvullende mogelijkheid databases op het web te publiceren en heeft een adviesprijs van € 2.499,00 (upgrade van FileMaker Server 7 € 1.500,00). Beide server-versies komen begin van de zomer in de verkoop. Twee hier niet besproken producten uit de nieuwe FileMaker 7-productlijn zijn FileMaker Mobile 7 en FileMaker Developer. Deze hebben een adviesprijs van respectievelijk € 69,00 en € 599,00 en komen eveneens begin van de zomer in de verkoop. In de maand mei van dit jaar worden met FileMaker Pro 7 compatibele versies verwacht van de standaard FileMaker-toepassingen Tasks en Meetings.

FileMaker
FileMaker is een toonaangevende leverancier van werkgroepdatabases. Zakelijke klanten, scholen en universiteiten en overheidsinstanties gebruiken FileMaker voor het beheren van relaties, projecten, beeldmateriaal en ander informatie. De veelvuldig bekroonde FileMaker-software combineert de kracht van een relationele database met snelle en pasklare mogelijkheden voor web-publishing met een legendarisch gebruiksgemak. FileMaker is de databasesoftwaredivisie van Apple Computer. Meer informatie: www.filemaker.nl
 
Meer informatie en illustratiemateriaal:

FileMaker Benelux
Ive Defaix 
ive@smp.nl                                                                 
t: (030) 241 33 23 

PublieksWerk
Marije Verdouw
marije@publiekswerk.nl
t: (020) 486 21 39


Verstreken tijd: 22 jaar en 90 dagen
FileMaker contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Not Secondary
Logo BeSharp Experts B.V.
Logo SEOgeek
Logo Kemker ICT Groep
Logo Art Of Automation
Logo WebshopOvername.nl
Logo Bommel Wonen
Logo Traffic Family B.V.
Logo De Reisspecialist
Logo Infodatek Group
Logo WeAreFrank!
Logo Keuze.nl BV
Logo Hooray B.V.
Logo Privalgo
Logo iSOC24
Logo Admonks
Logo Keuze.nl BV
Logo Art Of Automation
Logo DNA Services B.V.
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo Traffic Family B.V.
Logo TechOutlet
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Keuze.nl BV
Logo Twenty Four Webvertising
Logo DNA Services B.V.
Logo TechOutlet
Logo Manhattan Associates
Logo Infoblox
Logo Amazon Web Services
Logo Onguard
Logo Top Employers Institute
Logo Flanderijn
Logo IG&H
Logo EPAM Systems
Logo Zebra
Logo Wuunder
Logo Becky.works
Logo Vertiv
Logo Oryx World B.V.
Logo Thuistestenkopen.nl
Logo Lampdirect.nl
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
102792 persberichten
6968 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
16740 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu