ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 20 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Hill+Knowlton Strategies

Business Objects gecertificeerd Oracle-partner

Datawarehouse van Nederlandse Audax eerste resultaat van wereldwijd partnership

Bilthoven, 19 april 2004 - Business Objects, leverancier van business intelligence oplossingen (BI), is gecertificeerd partner geworden in het Oracle PartnerNetwork (OPN). De twee bedrijven concentreren zich met name op een gezamenlijke oplossing die bestaat uit de OLAP-functionaliteit (Online Analytical Processing) uit de Oracle9i Database, en WebIntelligence, het webgebaseerd query- en analyseproduct van Business Objects. In Nederland heeft onlangs een van de eerste implementaties plaatsgevonden. Uitgeverij en distributeur Audax heeft gekozen voor Business Objects als analysetool, geïntegreerd met de bestaande Oracle-omgeving om zo beter inzicht te krijgen in leveringen en retouren van tijdschriften.
 
“Business Intelligence is een van de snelst groeiende nieuwe mogelijkheden, zowel voor Oracle als voor onze klanten”, zegt Martin Verheem, Business Manager BI van Oracle Nederland. “Door te kiezen voor deze optimaal geïntegreerde producten, kunnen onze klanten op een snellere manier, betere detailanalyses genereren. Daarnaast besparen klanten op de kosten die normaal gesproken gepaard gaan met het bouwen en gebruiken van aparte OLAP-servers.”
 
De markt vraagt om meer diepgaande en geïntegreerde planning- en analysetools. Tegelijkertijd is er meer behoefte om deze applicaties te verspreiden binnen en buiten de organisatie. Hierdoor ontstaat de noodzaak voor zowel een BI-platform als BI-applicaties. De combinatie van de Oracle OLAP-functionaliteit en WebIntelligence is een optimale oplossing voor het maken van geavanceerde analyses. Hiermee kunnen zakelijke gebruikers namelijk sneller en eenvoudiger toegang krijgen tot gedetailleerde informatie.
 
“Er zitten veel voordelen aan de samenwerking met Oracle, omdat het gaat om de combinatie van twee complementaire producten”, zegt Evert-Jan Tromp, Sales Manager Indirect van Business Objects Nederland. Wij bieden bedrijven zo een stevig fundament om efficiënt te investeren in data-oplossingen, waarbij business intelligence helpt om kosten te besparen en bedrijfsprestaties te verhogen. Onlangs hebben wij met Oracle Nederland een aantal evenementen georganiseerd, waar meerdere klanten interesse hebben getoond in deze gezamenlijke oplossing.”
 
Audax eerste implementatie
De Nederlandse uitgever en distributeur Audax is een van de eerste bedrijven die de gecombineerde oplossing in gebruik heeft genomen. Audax is een concern dat niet alleen eigen tijdschriften uitgeeft, maar ook beschikt over een compleet distributiecentrum van waaruit opslag en transport van tijdschriften en boeken naar supermarkten, tabakswinkels, benzinestations, AKO- en Bruna-winkels plaatsvindt. In totaal wordt vier keer per week aan zo’n 12.000 verkooppunten in de Benelux geleverd en krijgt de afdeling Automatisering zo’n 220 GB aan data te verwerken op jaarbasis. Per verkooppunt wordt namelijk bijgehouden welke tijdschriften en boeken geleverd worden en wat er niet is verkocht.
 
Audax heeft de afgelopen jaren een flinke groei doorgemaakt. Omdat het datawarehouse niet langer de hoeveelheid data optimaal kon verwerken tot tijdige analyses, is het concern op zoek gegaan naar een nieuwe analyse-tool. Het nieuwe datawarehouse moest sneller gegevens kunnen verversen en in eigen beheer verder te ontwikkelen zijn. De keuze viel op Business Objects in combinatie met Oracle.
 
“De combinatie van Business Objects en Oracle levert precies wat wij zochten”, zegt Hans van Raak, hoofd IT van Audax BV. “De eerste ervaringen laten zien dat deze nieuwe omgeving over meer functionaliteit beschikt, zoals uitgebreide detailanalyses, ad hoc queries en één geïntegreerde omgeving. Daarnaast is de snelheid waarmee queries worden gemaakt aanzienlijk hoger terwijl tegelijkertijd ook de rekenfunctionaliteit veel voordelen oplevert. Hiermee zijn we in staat om sneller, betere analyses te genereren voor een grotere groep medewerkers. De hechte samenwerking tussen beide leveranciers heeft ons veel voordelen gebracht. Oracle heeft prima werk geleverd met hun krachtige multidimensionale mogelijkheden en Business Objects heeft hier zeer goed gebruik van gemaakt. Door de integratie van de OLAP-functionaliteit in onze Oracle Database kan Business Objects nu ook alle rekenkracht en snelheid uit de Oracle-omgeving halen.”

---------------
 
Over Business Objects
Business Objects (Nasdaq: BOBJ) is wereldwijd marktleider op het gebied van Business Intelligence-oplossingen. Hiermee krijgen organisaties beter inzicht in hun bedrijfsprestaties. In december 2003 heeft Business Objects het bedrijf Crystal Decisions overgenomen, de belangrijkste leverancier op het gebied van rapportagetools. Business Objects heeft meer dan 24.000 klanten in meer dan 80 landen. www.businessobjects.nl.

Over Oracle
Oracle is 's werelds grootste leverancier van bedrijfssoftware. Voor meer informatie: www.oracle.com.

Over het Oracle PartnerNetwork
Het Oracle PartnerNetwork is een wereldwijd bedrijfsnetwerk van meer dan 13.000 bedrijven die innovatieve software voor bedrijven leveren, gebaseerd op Oracle software. Via de toegang tot de producten, training, technische service, marketing en verkoopondersteuning van Oracle levert het Oracle PartnerNetwork zijn partners de hulpmiddelen om succesvol te zijn in de huidige Internet economie. Oracle partners bieden hun klanten innovatieve oplossingen terwijl ze gesteund worden door de positie van Oracle als het grootste enterprise softwarebedrijf. Partners die aan kunnen tonen dat zij beschikken over superieure productkennis, technische expertise en de wil om zaken te doen met Oracle kwalificeren zich als Oracle Certified Partner.
 
Trademarks
Oracle is a registered trademark of Oracle Corporation and/or its affiliates. Other names may be trademarks of their respective owners.

Over Audax
Audax is een veelzijdig concern dat zich bezighoudt met het uitgeven en verspreiden van media- en aanverwante producten. De onderneming onderscheidt een viertal kernactiviteiten van waaruit verschillende werkmaatschappijen opereren. De eerst divisie is Uitgeven. Hiertoe behoren bekende eigen titels als Weekend, Aktueel, HP/de Tijd, AvantGuarde en Glossy. Het hart van Audax wordt gevormd door Distributie die zorgdraagt voor de distributie van buitenlandse titels. De grootste werkmaatschappij hiervan is Betapress, die 2500 courante artikelen (tijdschriften en boeken) voert die bij 8.500 outlets in Nederland worden verkocht. Inclusief België is dit zo’n 12.000. Deze outlets krijgen vier keer per week geleverd van Audax. De derde kernactiviteit is Logistiek. Audax beschikt over een compleet warehouse, van waaruit opslag, distributie, het inpakken van artikelen en transport naar de outlets plaatsvindt. De vierde activiteit is Retail. Hiertoe behoren 80 AKO kantoorboekhandels en AKO Online. Vestigingen van Audax vindt u in Nederland en België. Het hoofdkantoor en logistiek centrum zijn gevestigd in Gilze. Het concern telt 1.100 medewerkers die gezamenlijk een geconsolideerde omzet van bijna 250 miljoen euro in 2002 realiseerden. Meer informatie is beschikbaar via www.audax.nl.

Voor meer informatie:

Business Objects
Jeroen Coenen
Tel:  030 225 90 00
jeroen.coenen(at)businessobjects.com
 
Whizpr
Annerieke Kamphuis
Tel: 0317 410 483
bobj(at)whizpr.nl
 
Oracle Nederland BV
Claske Smit
Tel: 030-6699817
Claske.smit@oracle.com

Lewis Communications
Marieke van Zuien
Tel: 040-2354600
mariekev@lewispr.com


Verstreken tijd: 22 jaar en 20 dagen
Business Objec.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu