www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 25 dagen geleden)

Thuisbioscoop binnen handbereik

CTX introduceert betaalbare, kwalitatieve LCD-projector voor 999 Euro

CTX, de beeldschermspecialist, heeft aan haar reeks hoogstaande LCD-projectoren een nieuw model toegevoegd met een scherpe verkoopadviesprijs van 999 euro incl. BTW. Het betreft de PS-5120, die speciaal is ontworpen om de thuisbioscoop betaalbaar te maken zonder aan kwaliteit in te boeten. Het model biedt een helderheid van 1200 ANSI lumens en een 400:1 contrast ratio. Met deze specificaties biedt het model overal in huis een goede beeldkwaliteit.

Verder biedt de PS-5120 een native resolutie van 800x600 (SVGA) en digitale keystones om een scherp beeld te kunnen garanderen, zelfs wanneer er over een korte afstand of onder een hoek wordt geprojecteerd. Het apparaat heeft een kleurendiepte van 16,7 miljoen kleuren en diverse aansluitingsmogelijkheden: C-video, S-video en YcbCr.

Jordan Popov, European product manager bij CTX: "2004 wordt al het jaar van de thuisbioscoop genoemd. De benodigde apparatuur komt binnen handbereik van steeds meer huishoudens. Er is een groeiende vraag naar apparatuur onder de 1.000 Euro en ons compacte nieuwe model biedt binnen deze prijs precies de kwaliteit die de consument zoekt."

Productspecificaties voor de PS-5120:
… 0.7" Poly-Silicon TFT-LCDx3
… 800 x 600 (SVGA) native resolutie
… 1200 ANSI lumens
… 400:1 contrastratio
… 16,7 miljoen kleuren
… 4:3, 16:9 aspect ratio
… XGA, SVGA, VGA compatibel
… 2000 uur levensduur van de lamp
… Verticale digitale keystone
… Handmatige zoomfunctie
… D15-Sub PC signaal-input
… C-video x1, S-video x1, YCbCr video-output
… Stereo Jack x1 audio-input
… Front, rear, ceiling & rear/ceiling projectiemethoden
… 2.8 kg netto gewicht
… <37dBa noise

De PS-5120 is vanaf mei 2004 in heel Europa beschikbaar.
Voor meer informatie over CTX Europa, zie www.ctxeurope.com

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over CTX
CTX is één van de grootste fabrikanten ter wereld op het gebied van plasmaschermen, CRT-monitors, LCD-schermen en LCD-projectoren. Het Europese hoofdkantoor is gevestigd in Eindhoven. Daarnaast heeft het bedrijf een vestiging in Groot-Brittannië (Watford) en lokale CTX vertegenwoordigers in Duitsland (Bremen), Italië (Milaan) en Spanje (Madrid). CTX biedt kwaliteitsproducten voor een betaalbare prijs.

Dankzij de uitstekende R&D, productie en kwaliteitsgaranties weet CTX haar positie als beeldschermspecialist al 23 jaar te handhaven.

In de afgelopen jaren heeft CTX vele prijzen gekregen van vooraanstaande tijdschriften in de VS, Azië en Europa, waaronder PC Magazine Italy - Beste koop, Computer Idee Nederland - Testwinnaar, PCW UK - Keuze van de redactie, Chip Germany - Testwinnaar.

Voor verdere persinformatie, een testproduct of fotomateriaal, kunt u contact opnemen met: Lilian van Tongerlo bij LEWIS Communicatie BV:
Tel: +31 (0) 40 235 46 00                   Fax: +31 (0) 40 235 46 01
E-mail: lilianv@lewispr.com                   http://www.lewispr.com

Voor overige informatie kunt u contact opnemen met Marlies Smeenk, European marketing manager bij CTX Europe:
Tel: +31 (0) 40 290 97 52            Fax: +31 (0) 40 290 97 39
E-mail: marlies@ctxnl.com              http://www.ctxeurope.com


Verstreken tijd: 22 jaar en 25 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl