Barneveld, 13 april 2004 - De techniek is er klaar voor. De vraag naar mobiele oplossingen is snel groeiend. Het aanbod om die techniek naar de gebruiker te brengen is er ook. De vraag is dus hoe aanbod en vraag elkaar kunnen vinden. Open Source leveranciers kunnen die brug bouwen door samen te werken.
"De markt voor mobiel werken is immens en voor een kleine en helemaal niet op productmarketing gerichte organisatie bleek het ondoenlijk om daarin een rol te spelen. Gevolg is, dat er nu door Het Kanaal vooral houtje-touwtje oplossingen worden aangeboden, terwijl de complete geïntegreerde oplossing die Covide te bieden heeft onbekend dreigt te blijven."
Het roer moest dus om. Dat was het moment, dat Willem Massier van Covide BV in gesprek raakte met Carlos dos Santos, de Open Source specialist van Syntens. Hij wist Covide ervan te overtuigen, dat er ook met Open Source een mooi business model gemaakt kon worden. Het brengt Covide in de positie van kennis- en serviceleverancier. Vanwege het voor verdere ontwikkeling van Covide ozo belangrijke contact met de gebruikers, blijft Covide zelf ook aanbieder, maar de echte vermarkting moet gaan plaatsvinden via een partnerkanaal. Daar wil Covide die partners én optimaal bij ondersteunen én de mogelijkheid bieden de hoofdprijs te verdienen "in plaats van een fooi", meldt Massier desgevraagd.
Geïnteresseerde partijen kunnen het uitgewerkte Business Proposal per kerende post ontvangen.
Covide BV is gevestigd aan de A. Fokkerstraat 27-1, 3772 MP Barneveld
I: www.covide.nl
Contactpersoon: Willem Massier, contactpersoon: 0342-420763
E: info@covide.nl