www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (22 jaar en 41 dagen geleden)
Bedrijf:

Vijfhonderd bedrijven over op internetboekhouden Reeleezee

Online administratiesoftware MKB in stroomversnelling

Amsterdam, 6 april 2004 – Reeleezee, de snel groeiende aanbieder van online administratiesoftware, heeft binnen vijf maanden de eerste mijlpaal bereikt: 500 bedrijven uit alle sectoren van het MKB maken voor de boekhouding inmiddels gebruik van Reeleezee.
 
Reeleezee levert - met de pakketten Reeleezee Administratie en Factuur - software voor het MKB op abonnementsbasis. Voor 34,95 euro per maand levert het bedrijf een compleet administratiepakket, dat zo eenvoudig is dat ook ondernemers zonder boekhoudkennis goed met het pakket uit de voeten kunnen. Zij kunnen zich bovendien op afstand laten bijstaan door hun accountant, die via een eigen login desgewenst toezicht kan houden op de boekhouding van de ondernemer.
 
Veilig
“De brede acceptatie van internetbankieren laat zien dat het MKB niet huiverig meer is voor internetboekhouden en ook de veiligheid vertrouwt. Een administratie bijhouden met Reeleezee is nét zo veilig als internetbankieren en ook net zo eenvoudig. Bovendien willen ondernemers in toenemende mate software afnemen op abonnementsbasis, zodat zij geen grote investeringen hoeven te doen. Over vijf tot tien jaar zal de hele software-industrie op deze manier werken”, aldus Wilko Stronks, één van de oprichters van het bedrijf.
 
ADSL
Vooral de snelle groei van ADSL in het MKB is volgens Reeleezee op dit moment de grote aanjager van het aantal abonnees. Een andere belangrijke factor is dat administratiekantoren en accountants in toenemende mate hun klanten adviseren op online boekhouden over te stappen, waarbij de keus al snel op Reeleezee valt.
 
Online software heeft een aantal voordelen. Gebruikers hoeven de software niet te installeren, wat een hoop rompslomp en ongemak bespaart. Back-ups zijn niet meer nodig, die worden dagelijks door Reeleezee in het datacentrum verzorgd. Verder werken gebruikers altijd met de laatste versie, zonder updates of zelfs hele nieuwe versies te hoeven installeren. De software is vanaf iedere computer toegankelijk, zodat de gebruiker niet meer gebonden is aan een vaste werkplek. En tot slot vergt online software geen grote, eenmalige investering.

----------

Een screendump op hoge resolutie is opvraagbaar via reeleezee(at)whizpr.nl of een reply op deze mail.

Over Reeleezee
Reeleezee ontwikkelt en levert online administratiesoftware voor MKB bedrijven van 1 tot 100 werknemers. De software voor internetboekhouden onderscheidt zich in gebruiksgemak: ook zonder boekhoudervaring kunnen ondernemers met de software aan de slag. Reeleezee biedt software voor het bijhouden van een volledige administratie, het maken van facturen en betalingsherinneringen en urenregistratie.
Reeleezee is in 2001 opgericht door Jan Jacobs en Wilko Stronks. Het is hun tweede gezamenlijke onderneming, nadat zij in 1993 Netcast startten en later samenvoegden met Lost Boys. Ruim twee jaar hebben zij met een team van ontwikkelaars aan een nieuwe generatie administratieve software gewerkt, waarbij gebruiksgemak het belangrijkste uitgangspunt was. Kijk voor meer informatie op www.reeleezee.nl

Meer informatie:

Reeleezee bv
Jan Jacobs of Wilko Stronks
tel: 020-7507505
Jan(at)reeleezee.com of
wilko(at)reeleezee.com
 
Whizpr
Mirjam Hulsebos
tel: 0317-410483
reeleezee(at)whizpr.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 41 dagen
Reeleezee contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl