www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (22 jaar en 107 dagen geleden)
Bedrijf:

KiKaRun Kick-off 2004 loopt over strand en Bloemendaalse duinen

Lopen voor Kinderen Kankervrij

Op zaterdag 5 juni wordt in de Bloemendaalse Duinen de eerste KiKaRun georganiseerd ten behoeve van de Stichting KiKa (KinderKanker Vrij). Voor de KiKaRun 2004 worden ongeveer 4.000 renners en wandelaars verwacht. Stichting KiKa werft fondsen, die ten goede komen aan de zeven centra voor kinderkanker in Nederland. De gelden worden specifiek beschikbaar gesteld ten behoeve van onderzoek naar versnelde therapieën om Kinderkanker te bestrijden.

Initiatiefnemer voor de KiKaRun, Hudson, organiseert deze kick-off. Het uitgangspunt is dat de KiKaRun een jaarlijks terugkerend evenement gaat worden. In de overtuiging dat Nederland met de KiKaRun letterlijk in beweging gebracht wordt om de onze kinderen tegen de gevolgen van kinderkanker te beschermen, is het idee ontstaan om op termijn ook op meerdere aansprekende lokaties een KiKaRun te organiseren. Daarmee krijgt Stichting Kika niet alleen een extra financiële impuls, maar wordt vooral ook actief gewerkt aan een stevig draagvlak voor hun belangrijke werk.

De KiKaRun is verdeeld in twee groepen: renners en wandelaars. Voor iedere gelopen kilometer draagt een deelnemers één euro bij aan Stichting KiKa. Er kan ingetekend worden op twee afstanden: 5 en 10 kilometer.
Start en finish vinden plaats bij Strandpaviljoen Parnassia, die tevens de catering van het evenement in Bloemendaal verzorgt. Meer dan smakelijk, want een deel van de omzet van die dag wordt overgemaakt aan Stichting KiKa.

De renners vertrekken om 10.00 uur, de wandelaars 11.30 uur. Deelnemers kunnen zich aanmelden op de website www.kikarun.nl.

Een heel bijzondere manier van deelname is de mogelijkheid om als bedrijf mee te lopen. Naast een actieve manier om medewerkers met elkaar een uitdaging aan te gaan, staan daar ook een aantal imagoversterkende uitingen tegenover. Op de website vindt u daar meer informatie over.

Uiteraard worden nog (soft-)sponsors gezocht voor KiKaRun. Bedrijven en instellingen kunnen daarover contact opnemen met de organisatie.

www.kika.nl
www.kikarun.nl


Verstreken tijd: 22 jaar en 107 dagen
Hudson contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu