Interne communicatie is dikwijls het stiefkind van een organisatie. Tijdgebrek, veronderstelling dat men het wel weet en gebrek aan eenvoudige, snelle communicatie-middelen staan dit meestal in de weg.
Met een grote toename van het aantal thuiswerkers en hoge productiviteitseisen aan werknemers, is het extra noodzakelijk om de betrokkenheid en teamvorming te verstevigen.
ePoster, een Australische software-ontwikkeling van Leong Software Pty.ltd. maakt het voor het eerst, tegen betaalbare prijzen, mogelijk voor iedere organisatie om een integraal communicatienetwerk te creëren die iedereen bereikt, op de zaak, thuis of onderweg. Daartoe worden de screensaver faciliteiten benut die allang niet meer nodig zijn tegen inbranden. Na een telefoontje of kopje koffie wordt het laatste nieuws, tips en andere aanwijzingen weergegeven op ieders beeldscherm. Ondersteuning van alle media typen en software maken het uiterst eenvoudig in bediening en kan het door meerdere personen worden bewerkt.
Een wezenlijke toepassing is om een urgent bericht onmiddellijk op ieders scherm op te laten komen, ongeacht de werkzaamheden. Brandalarm, waarschuwingen voor virussen, directe oproep voor meetings e.d. zijn zo direct te verspreiden.
ePoster maakt gebruik van bestaande bandbreedte en veroorzaakt geen overhead, bovendien ontlast het de oorspronkelijk gebruikte middelen als telefoon en e-mail.
ePoster is al verkrijgbaar vanaf €399 voor 10 gebruikers en kan 30 dagen vrijblijvend worden uitgeprobeerd.
Voor meer informatie ga naar: www.ecom-on.nl/ePoster.htm of mail: Info@ecom-on.nl.
Over eCom-On:
eCom-On is gespecialiseerd in electronische communicatievormen en geeft workshop voor o.a. e-mail en spam beheer en is exclusief distributeur van InboxMaster, server software tegen ongewenste e-mail. Zie www.ecom-on.nl of bel: 0348-568108.